Bellitkaa Blog

Uroda

011 Purple Diamond – Różowe paznokcie ze stemplami

17/03/2017, Bellitkaa, 5 komentarzy

Po moim ostatnim manicure postanowiłam, że tym razem nie będę się starała za bardzo kombinować. Chciałam coś prostego, kobiecego. Wycelowałam sobie w róż, bo to zawsze najlepiej do mnie pasuje, kiedy nie mam pojęcia co ja tak naprawdę bym chciała.

Purple Diamond 011 plus stemple. I już!

Odcień 011 Purple Diamond nie po raz pierwszy jest na moich dłoniach, ale wydaje się, że go jeszcze nie pokazywałam. Czas to zmienić, bo kolor jest uroczy. Tym razem postawiłam też na delikatne stemple w kolorze czarnym. To jest jeden z najprostszych manicure w ostatnim czasie, ale chyba nic mu nie brakuje. Cóż tu więcej mówić, no zapraszam po prostu na zdjęcia!

semilac

011 purple diamond

 

  • Podoba mi się kolor … ale zdobienie nie i przykro mi z tego powodu :D

    • Spoko, zmienię pewnie w tym tygodniu znowu :D Tylko nie mam kolejnego pomysłu jeszcze ;)

  • Głupio mi to pisać, bo wyjdę na słodziarę-wazeliniarę, ale jestem bardzo zaskoczona, że to zdobienie może się nie podobać! Według mnie – świetne; idealnie wyważone, jeśli chodzi o dozowanie bajerów. Mnie na przykład oczarowało.

    • O i już mamy równowagę w przyrodzie. Jednemu się podoba, innemu nie, za to uwielbiam świat, bo każdy znajduje zawsze „coś swojego”. Do mnie takie pazury pasują, bo do mnie różowy w ogóle pasuje :D A maziaje jak to maziaje – zawsze to coś się dzieje.

  • Ja jestem jak najbardziej na tak! Pięknie dobrany kolor, czarny wzorkowy stempel idelnie się komponuje z różem :) I piękny kształt pazkokci

Back to top