Bellitkaa Blog

Uroda

Akcja depotacja, czyli mój pierwszy GlamBox :)

11/06/2012, Bellitkaa, 32 komentarze
GlamBoxa w czerwone kwiatki upatrzyłam sobie już dawno. Z racji tego, że wolę robić zakupy „osobiście” a nie przez internet to jakoś tak zeszło z zamawianiem. Ale przyszedł dzień no i kliknęłam. Zamówiłam GlamBoxa i dodatkowy magnes, bo wiem, że niektórym cieniom trzeba trochę pomóc z przyczepnością. Zamówienie przyszło mi kilka dni później i od razu zabrałam się do pracy. Musiałam się doedukować jak tu wyciągać te cienie z opakowań, ale poszło mi sprawnie i szybko. Aż za szybko chyba ;)
A tutaj proszę, GlamBoxik jak marzenie :D
560268_428227090550683_192062345_n
No i zaczynamy zabawę. Ja odpaliłam świeczkę, wzięłam mały nożyk, jakąś podkładkę, żeby nie załatwić sobie stołu przez przypadek no i cienie.

P6050001

Podgrzewamy, potem wydłubujemy sobie nożykiem. Chodzi o to, by klej puścił. I tutaj mamy cały czas głowę na karku, proszę nie zapominać, że wkłady są gorące i można się sparzyć.
P6050007
Tutaj już prawie gotowa paletka, okazało się, że jeszcze jakieś cienie by się znalazły i chętnie je tam przeniosę. Głównie są tam tanie cienie, na których aż tak mi nie zależy, ale w opakowaniach zajmowały mi dużo miejsca i w rezultacie nie były używane. Mam tam Essence, My Secret, Sensique, Miss Sporty, jeden Miyo, dwa Loreale, Catrice. Będzie ich tam jeszcze więcej :)

P6050010

I tylu opakowań się pozbyłam. Aż przyjemniej się zrobiło w szufladce ;)
P6050011

Oglądałam też wiele metod z własnoręcznie wykonanymi paletkami magnetycznymi z jakichś pudełek bądź kredek, ale ja po pierwsze to leń jestem, a po drugie to takie ładne by mi na pewno nie wyszło dlatego wolałam GlamBoxa kupić, tym bardziej, że mówił do mnie od samego początku „kup mnie, kup mnie” ;)

Jak Wam się podoba idea samego oszczędzania w ten sposób miejsca? Bo mi bardzo!

Back to top