Bellitkaa Blog

Uroda

Ale bubel! Micel od Delii + romanse

11/10/2012, Bellitkaa, 37 komentarzy
Ja micele bardzo lubię, ile marek to ja nie przetestowałam, jeszcze za wyjątkiem Biodermy. Wynika to z faktu, że intuicja podpowiada mi, że jeśli jej zaznam to już nic innego nie kupię. A Bioderma niejednej dziewczynie rujnuje portfel ;)
Tym sposobem dotarłam też kiedyś tam do płynu micelarnego z Delii. Kosztował może z 10zł, ale nie jest nawet tego wart. Dlaczego?
PicsArt_1349819325721
Ten dziwak się pieni na twarzy. O co za nieprzyjemne uczucie, przecież to płyn micelarny a nie żaden żel czy coś takiego. O co chodzi w ogóle? Nie zmywa dobrze, trzeba się nagimnastykować, zużyć milion płatków kosmetycznych, do tego pozostawia na twarzy takie nieprzyjemne uczucie. Skóra jest ni to tłusta, ni to lepiąca, nie powinno tak być i nie podoba mi się to. Używam go od niedawna, do tego tylko raz na jakiś czas (stoi to u moich rodziców, których ostatnio nie odwiedzam za często), a patrzcie, połowy butelki już nie ma. Do eyelinerów to nawet nie ma co startować, ledwo z tuszem sobie radzi.Takiego micela to ja jeszcze nie miałam, a wierzcie mi, że namiętnie testuję coraz to inne i zdradzam Bourjoiska na prawo i lewo ;) Tak czy siak, Delii nie polecam.

CZAS NA ROMANSE :D

1. Mam jeszcze romans do Was, mianowicie chodzi o to, że chciałabym kupić sobie namiot bezcieniowy wraz z dobrymi żarówkami. Jest jesień, idzie zima i nie mam już ochoty męczyć się ze światłem. Może i na wymianę aparatu przyjdzie pora, ale najpierw chciałabym zobaczyć, jakie zdjęcia jestem w stanie osiągnąć tylko tym co mam i przy użyciu namiotu. Tak więc pytanie do Was, co kupić? Widziałam na all różne zestawy, po 100zł, po 250zł a i po 400+ zł. Niejedna z Was ma taki namiot i chciałabym, żeby mi ktoś zwyczajnie podpowiedział, polecił sprzedawcę, na co zwracać uwagę, jakie żarówki się sprawdzą i czy faktycznie jest sens wydawania 400zł? Chciałabym coś w rozsądnych pieniądzach, niekoniecznie za 550zł. Liczę na Was.
2. Są gdzieś teraz fajne promocje na Biodermę? ;)

Back to top