Bellitkaa Blog

Lifestyle

Cewe Fotoksiążka z Blogerskiego Dnia Kobiet już u mnie!

28/03/2013, Bellitkaa, 40 komentarzy
Jakiś czas temu tak się złożyło, że z portalu urodaizdrowie.pl wybrano mnie do testów fotoksiążki – Cewe Fotoksiążka. Mniej więcej zbiegło się to z Blogerskim Dniem Kobiet, które to organizowałam wraz z Anią, dlatego postanowiłam, że w mojej fotoksiążce znajdą się blogerki. Tym sposobem mam teraz niezłą pamiątkę ze spotkania :)
Wykorzystałam mnóstwo zdjęć z tego spotkania, kombinowałam, jak to ładnie ułożyć no i wyszło!
Moja fotoksiążka prezentuje się mniej więcej tak:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAMój egzemplarz to CEWE Fotoksiążka ma 26 stron o formacie A4 i jest w twardej oprawie. Błyszczący papier, którego piękna nie mogłam uchwycić na zdjęciach, prezentuje się naprawdę świetnie. Ja do projektowania zrezygnowałam z pomocy „projektanta”, który automatycznie ustawia (muszę przyznać, że nieźle to wychodzi) bo chciałam zrobić od A do Z po swojemu. Mamy tam sporo możliwości, można dodawać właśne teksty, opisy, podpisy na i pod zdjęciami. Można kombinować z różnymi układami, tłami, obramowaniami. Wyjść jest naprawdę mnóstwo. Stworzenie mojej fotoksiążki zajęło mi tak na spokojnie z 1,5 godziny, gdzie świadomie zrezygnowałam z podpisów i z wielu bajerów. Chciałam, by najważniejszą częścią książki były zdjęcia i osoby na nich, z racji tego, że zdjęcia są dosyć dynamiczne i przedstawiające różne rzeczy. Całość jest wykonana bardzo solidnie i starannie. Koszt mojego egzemplarza to 129,90zł. Ja na swoje zamówienie czekałam 5 dni i odebrałam w Rossmanie przy okazji oczywiście zwiedzania drogerii :)

Zamawianie CEWE Fotoksiążki odbywa się w następujących krokach i jest to banalne:
1. Wejdź na www.fotouslugi.pl
2. Pobierz darmowy program CEWE Fotoświat
3. Zaprojektuj CEWE Fotoksiążkę A4
4. Wybierz sposób płatności i dostawy
5. Gotowe! Pozostaje czekać na książkę :)

Z pewnością ja jeszcze skorzystam z tych usług w przyszłości i będę komponować niejedną fotoksiążkę, niech no tylko jakieś ładne zdjęcia mi wpadną w ręce. Polecam każdemu, moim zdaniem jest to świetna pamiątka bądź pomysł na prezent :)


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • cewe fotoksiążka
Back to top