Bellitkaa Blog

Uroda

Decubal – intensywny krem do skóry suchej

11/05/2013, Bellitkaa, 14 komentarzy
Dzisiaj będzie mocno pielęgnacyjnie za sprawą intensywnie odżywczego i regenerującego kremu do skóry suchej i atopowej marki Decubal. Dostałam go w ogromnej paczce do testów, postanowiłam podzielić się nim z mamą, ponieważ dosłownie zostałam zasypana kremami.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Krem ma bardzo bogatą konsystencję, która to potrzebuje trochę czasu żeby się rozsmarować i wchłonąć. Musimy tylko się przyłożyć do wyciśnięcia go z tubki. Mimo, że jest elastyczna to i tak krem ciężko z niej wychodzi i trzeba się trochę nasiłować.
Nie można mu nic złego zarzucić. Jest to krem hit, który radzi sobie z każdym przesuszeniem. Nie straszne mu łokcie, pięty, świetnie spisuje się po depilacji na nogi. Nie podrażnia i nie wywołuje żadnych innych reakcji. Świetnie chroni skórę i odżywia a przy tym wszystkim jest dosyć wydajny.
Niestety trochę śmierdzi, ale za takie działanie jestem w stanie mu to wybaczyć. Chętnie do niego wrócę w okresie zimowym, kiedy to mam więcej problemów z przesuszeniami, bo jest to najlepszy krem, jaki miałam do takich celów.
Można go dostać za ok. 20 zł w aptekach.

Back to top