Bellitkaa Blog

Uroda

Hean – cukrowy peeling ujędrniający

07/06/2012, Bellitkaa, 38 komentarzy

Czaiłam się na niego, czaiłam i w końcu kupiłam. Zapach limonki nie dawał mi spać po nocach. O czym mowa? A o peelingu cukrowym do ciała z limonką i żeń-szeniem z serii slim no limit kuracja ujędrniająca od Hean Natura.

P6020002 P6020004 P6020007
To żółte wesołe coś z pewnością jest godne polecenia. Nie wiem jak mogłam tak zwlekać z tym zakupem. Nie dość, że ma wesoły kolor to jeszcze pięknie pachnie. Poprawa humoru gwarantowana dzięki temu peelingowi. Zapach jest rześki, idealny na poranek i obudzenie się. Po prostu dobry start dnia. Działanie też niczego sobie. Otóż, moje drogie, żeby Was nie zwiodła konsystencja, bo peeling wcale nie jest taki delikatny jak się wydaje ;) On naprawdę peelinguje zostawiając po sobie lekki zapach. Mimo tego, że nie jest gęsty jak typowe peelingi w słoiczkach to ściera bardzo dobrze martwy naskórek. Ja za pierwszym razem nie wierząc jeszcze w jego możliwości tak się przyłożyłam do tarcia, że wyszłam spod prysznica cała czerwona. Oczywiście zaczerwienienie szybko zeszło, bo nie było to żadne podrażnienie. W zamian za to miałam skórę przyjemną w dotyku, miękką, gładką, dobrze oczyszczoną i przygotowaną na dalszą pielęgnację. Stosowany regularnie napina skórę sprawiając, że staje się ona jędrna. Peeling świetnie spełnia swoje zadanie. Mogę śmiało stwierdzić, że już jest moim ulubieńcem, bardzo cieszę się z faktu, że go w końcu odkryłam no i że to właśnie jego brakowało mi w mojej stercie kosmetyków :D Polecam go każdej z Was, a ja mam ochotę na więcej z tej serii.
Czy czujecie się wystarczająco skuszone? Jeśli nie, to powiem jeszcze, że znajdziecie go w Rossmanie, za nieprzyzwoicie niską cenę, jaką jest 8,99zł.
Pozdrawiam życząc miłego długiego weekendu,
Wasza Bellitkaa :)

Back to top