Bellitkaa Blog

Lifestyle

Jak tam Twoje stare postanowienia noworoczne?

09/12/2012, Bellitkaa, 42 komentarze
Wiecie co, tak mi się przypomniało, że niebawem rok się kończy. Wiele z nas (w tym ja) obiecywało sobie zmiany, krążył nawet TAG, w którym wypisywało się 5 postanowień noworocznych. Wypisałam, a teraz odkopałam to, by się już trochę rozliczyć i ewentualnie jeszcze zrealizować to, co nie zrobiłam.
Śmiałam się wtedy, że w postanowieniach jestem jak polityk. Obiecuję, obiecuję i na tym się kończy.
postanowienia-noworoczne-tydzień-później
źródło
Co sobie wtedy obiecałam? 
1. Przytyję chociaż z 2 kg tak na stałe.
Chyba wzięłam sobie to do serca aż za bardzo, bo przytyłam w sumie w przeciągu roku aż 8 kg. Dużo, za dużo. Tyle co teraz to jeszcze nigdy nie ważyłam i trochę dziwnie się z tym czuję. Wymieniłam już część ubrań, choć niewiele jeszcze – planuję wrócić do poprzedniego wyglądu i zrzucić te boczki.
2. Będę wstawała wcześniej, żeby mieć czas na śniadanie i na makijaż. Nie chcę wychodzić z domu z pustym brzuszkiem ale za to w makijażu ;)
W tej kwestii trochę też się poprawiło. Rzadko już zdarza mi się wyjść bez śniadania, może to właśnie stąd te nadprogramowe kilogramy?
3. Zrobię sobie wycieczkę do takich sklepów internetowych jak Hakuro, Maestro, BU, Glambox. O tak, najwyższy czas.
No kupiłam kilka pędzli Hakuro i mam też Glamboxa :) Tylko w BU jakoś jeszcze nie zrobiłam zakupów. A Maestro? Skoro mam Hakuro to póki co mi nie trzeba :D
4. Tak zorganizuję sobie swoją toaletkę, bym była w końcu z niej zadowolona. Jeszcze nie mam pojęcia jak to zrobię, bo mam trochę mało miejsca, ale przecież mam cały rok na myślenie :)
No tutaj coś pokombinowałam i jest o wiele, wiele lepiej. Wygodnie mi się siedzi, wprowadziłam pojemniki, wszystko ładnie posegregowane, dobre światło itd. Jestem zadowolona.
Co prawda nie jest jeszcze tak jakbym chciała, ale  to dlatego, że musiałabym mieć osobny pokój na toaletkę. Wtedy zrobiłabym sobie królestwo. I kiedyś tak będzie, jak sobie wybuduję duży piękny dom.
5. Zacznę olejować włosy regularnie, a nie jak mi się przypomni.
Trochę olejków to u mnie już się wylało na te włosy. Chyba tutaj też się wywiązałam ze swojego postanowienia. Szczególnie przez wakacje, kiedy pozornie nie miałam czasu, a najlepiej dbałam o włosy właśnie. Ja to zawsze na przekór ;)
postanowienianoworoczne
Jednak nie jest ze mną jeszcze tak źle. Ostatnio zastanawiałam się, co ja sobie w ogóle obiecałam a tu proszę, wszystkie punkty zrealizowane!
Mało tego, nie spodziewałam się i nie planowałam, ale 1 lutego rzuciłam również palenie i jakoś szczególnie mi na dzień dzisiejszy nie jest tego brak. To właśnie największy sukces tego roku :)
Mogę być politykiem, spełniam obietnice ;) A jak jest z Wami? Ciekawi mnie, jak się mają Wasze ubiegłoroczne postanowienia. Pamiętajcie, jeszcze macie 3 tygodnie na realizację!

Back to top