Bellitkaa Blog

Uroda

Kremowa babeczka do kąpieli CYTRYNOWY EXPRESS

13/05/2013, Bellitkaa, 36 komentarzy
Dawno, dawno temu otrzymałam do testów mega pakę od sklepu aromatella.pl. Znajdowały się w niej przeróżne produkty, ale niektóre z nich wyglądały tak pięknie, że dopiero kiedy nabrały mocy urzędowej to zaczęłam je zużywać. Nie miałam serca zrobić tego wcześniej, ponieważ niektóre kule do kąpieli naprawdę cieszyły oko stojąc na toaletce. Między innymi mam na myśli w tym momencie babeczkę, z którą to spędziłam ostatni wieczór czyli Cytrynowy Express.
Kremowa babeczka do kąpieli Cytrynowy Express – Bomb Cosmetics
DSC_0272 DSC_0288
Magiczna rączka wrzucała ją do mojej wanny, kiedy to ja robiłam zdjęcia. Niestety, ale ja nie miałam serca, by zrobić to samej, było mi zwyczajnie żal, że za chwilę babeczka się rozpuści.
DSC_0297
Tutaj już powoli widać, że mimo niewielkiego stopnia rozpuszczenia się kuli woda na powierzchni już zaczęła się zmieniać i zachęcać do kąpieli.

DSC_0312

DSC_0284
Babeczkę oceniam naprawdę bardzo wysoko, jest to jedna z najlepszych produktów kąpielowych, jakich miałam okazję używać. Pięknie wygląda, rewelacyjnie pachnie, a do tego wszystkiego jest bardzo mocnym nawilżaczem. Nie znajdujemy tutaj uczucia tłustości czy lepkości a właśnie dogłębnego nawilżenia. Nie musiałam przejmować się balsamowaniem ciała po kąpieli, ba! nawet o tym nie pomyślałam. Znacie to uczucie, kiedy to głaszczecie się same po ciele? W tym przypadku to uczucie jest nieuniknione.
Bardzo podoba mi się fakt, iż zapach babeczki nie jest mdły ani za bardzo intensywny. Mimo swej świeżości można przy nim wypocząć i się zrelaksować. Producent tutaj opisuje zapach jako bezę cytrynową i faktycznie mogę się z tym zgodzić.
Jest to produkt, który nie musuje, a delikatnie i bardzo powoli się rozpuszcza. W moim przypadku zajęło to jakieś 15 minut. W tym czasie można było zauważyć, jak z minuty na minutę otaczana jestem coraz to większą ilością dobroczynnych składników takimi jak masło shea czy masło kakaowe.
Tę słodką i cudownie pachnącą babeczkę o wadze 30g można dostać na stronie aromatella.pl za jedyne 12 zł. Biorąc pod uwagę właściwości tego produktu to uważam, że nie jest to dużo. Nie ma co szaleć za kulami Lush, skoro pod nosem mamy produkty lepsze. Ja jak najbardziej polecam i sama do niej na pewno wrócę.
 
Apetyt rośnie w miarę jedzenia…


Back to top