Bellitkaa Blog

Lifestyle

Majówka z Asią! :)

03/05/2012, Bellitkaa, 74 komentarze
Dzisiaj będzie trochę prywaty. Pewnie niektóre z Was wiedzą, że ostatni tydzień był dla mnie bardzo intensywny. Otóż odwiedziła mnie moja Asia, o której już wspominałam nie raz ;) Spędziłyśmy naprawdę fajny tydzień w swoim towarzystwie.
3aAsia nie byłaby Asią, gdyby mnie w pierwszej chwili nie obdarowała dobrociami :D
Patrzcie co mam nowego:
P5010009W skrócie – pół The Body Shopu!
Jest mydełko serduszko Chocomania, są dwa masła do ciała, które pięknie pachną, mam mini zestaw myjka-balsam i żel pod prysznic no i moje ukochane mydełka w kształcie owoców. Powiem Wam już teraz, że banan i truskawka pachną rewelacyjnie, jestem zakochana i normalnie szkoda mi będzie tego używać ;)
A teraz kilka zdjęć z naszych wspólnych chwil :D
15Looooody!
20120427_162107Oooo, opalanie! A teraz mnie wszystko piecze, ale to nic, smaruję się mazidłami i powoli robię się ładnie brązowa :D
22Hahaha a tutaj nasze wygłupy w WC Tesco :D i jak robiłam Asi poprawki :D
23I ostatni wieczór, kiedy to w końcu znalazłyśmy chwilkę, żeby zrobić sobie maseczkę i pomalować paznokcie :) Ja już w tym momencie nie mogłam się nawet uśmiechać bo mi się maseczka kruszyła ;)
oaZdecydowanie tydzień to za mało, bo czas uciekał jak szalony. Asia jest teraz w samolocie a ja już za nią tęsknię. Nie mam pojęcia jak wypełnić jej wieczny śmiech w moim mieszkaniu :( Ehhh, wszystko co dobre szybko się kończy.
4aI jak tu nie kochać takiej Asi? <3
A Wy jak spędzacie majówkę?

Back to top