Bellitkaa Blog

Uroda

Paleta metalicznych cieni do powiek Glazel

05/12/2016, Bellitkaa, 16 komentarzy

Glazel potrafi przyspieszyć bicie serca, szczególnie, jeśli rozmawiamy o cieniach do powiek. Miałam trochę cieni z tej firmy i wiem, że można polegać na ich jakości. Dlatego też, kiedy zobaczyłam ich metaliczne cienie to wiedziałam, że kiedyś wylądują w moich zbiorach. No i są, służą mi dobrze już jakiś czas, dlatego postanowiłam, że nieco więcej o nich opowiem.

Moja paleta to odchudzona wersji palety 18 cieni do powiek, dostępnej na Lady Make Up. Ja w swojej mam 8 kolorów. Ta paleta to kolory wyjątkowo zimne, mamy tutaj dużo niebieskiego, do którego zawsze podchodzę bardzo ostrożnie (ze względu na traumę po Paniach nauczycielkach z lat dziewięćdziesiątych!), mimo, że niesamowicie podbija kolor mojej tęczówki. Znajdują się też szarości, mamy trochę beżu i kolorów dosyć uniwersalnych – jednak w wersji metalicznej.

metaliczne cienie do powiek glazel

W skład dużej palety wchodzą kolory metaliczne jak: odcienie różu, beżu, niebieskiego i popielu. Pozwolą stworzyć makijaż nie tylko na co dzień, ale też na wieczór. Delikatna konsystencja łatwo się rozprowadza oraz sprawia, że cienie idealnie przylegają do skóry. Długo się utrzymują, doskonale łączą ze sobą, tworząc nienaganny wygląd. To jest odpowiednio dobrana kolorystyka, z którą żaden makijaż nie będzie straszny.

Moimi ulubionymi kolorami z tej palety są wszystkie cztery odcienie w górnym rzędzie. Najmniej sięgam po tej najbardziej niebieski, a tymi ciemnymi lubię podkreślać dolną powiekę czy też przyciemniać sobie również kącik. Nie mam problemu z ich nakładaniem, są bardzo miękkie, świetnie zmielone. Idealnie się blendują, dlatego przejścia kolorów są bardzo łatwe do zbudowania. Paleta dosyć prosta w obsłudze. Cienie się nie osypują i na bazie (bo wszystkie cienie nakładam na bazę) wytrzymują naprawdę cały dzień.

makijaz

swatche glazel

metaliczna-paletka

cienie-glazel

metaliczne-cienie-do-powiek

cienie-do-powiek

Jeśli tylko lubisz takie wykończenie to ta paleta będzie dla Ciebie super. Można dzięki niej wykonać wiele pięknych makijaży, a jakość tych cieni jest naprawdę rewelacyjna.

cienie

paleta

fajne-cienie-do-powiek

dobre-cienie

Back to top