Bellitkaa Blog

Uroda

RapidLash – cudo do rzęs!

21/02/2012, Bellitkaa, 44 komentarze
Dziś będzie recenzja bardzo zaległa, tak zaległa, że nawet bloga jeszcze nie prowadziłam, a już chciałam kilka słów opowiedzieć o produkcie RapidLash. Powodem opóźnienia były zdjęcia, ciężko mi było znależć zdjęcie swoich rzęs „przed”, bo jak nie miałam bloga to i nie myślałam o takich zdjęciach ;) Ale ostatnio natrafiłam na takie zdjęcia i od razu robię recenzję i pokazuję co i jak. Dowiedziałam się o RapidLash od Katosu, dawno temu, z jej filmiku na YT. Stwierdziłam, że jak tylko będę miała możliwość to kupię. Tak się stało.
PC200163 Preparatu używa się codziennie wieczorem. Wystarczy nałożyć go na linii rzęs i gotowe. Ogólnie ma wystarczyć na 2 miesiące, mi jednak wystarczył na prawie 3 i to przy nakładaniu góra + dół. To jest bezbarwny kosmetyk.
Ja byłam bardzo systematyczna i jeśli ktoś już zdecyduje się na zakup RapidLasha no to też bym radziła pilnować tego. Jest to droga sprawa (41funtów) i szkoda tego zaprzepaścić. Tym bardziej, że to działa. Teraz pokażę Wam, jak zmieniły się moje rzęsy przez ten czas.

PRZED:

P2210010 OLYMPUS DIGITAL CAMERAEFEKT PO:
PC200166 PC200167 PC200174Skład:

Water (Aqua), Gum Rhizobian, hialuronian sodu, Butylene Glycol, hydroksyetyloceluloza, biotyna, Panthenol, Pantethine, hydrolizowane Glikozaminoglikany, Alantoina, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Extract, woda morska, Glycyrrizate dwupotasowy, Alcohol Denat (i) izopropylowy Cloprostenate, oktapeptyd -2, Miedź tripeptyd-1, Glycerin, Glycine Soja (olej sojowy), lecytyna, polipeptydowe-23, Phenoxyethylene, Chlorphenisen, kwas sorbowy.

Jak widzicie zmiana była spora. Ja nigdy i tak nie narzekałam na swoje rzęsy, ale po tej kuracji byłam po prostu zachwycona. Wszyscy dookoła pytali mnie właśnie o rzęsy. Teraz moja przyjaciółka ma kurację i już po miesiącu czasu jest zadowolona.
Rzęsy stały się mocne, nie było mowy o wypadaniu. Stały się też dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Same się pięknie podkręcały do góry. Jedna warstwa tuszu i wyglądały pięknie.
Dlaczego mówię w czasie przeszłym? Otóż ja jestem po kuracji już 3 miesiące i rzęsy jakiś miesiąc temu zaczęły wracać do poprzedniego stanu.
Czy kupię ponownie RapidLash? Tak. Z tego co wiem można go dostać na ebay za połowę ceny sklepowej.
Miałyście do czynienia z tym cudem? Jak myślicie, osiągnę podobne efekty kremem do rzęs L’biotica? A może znacie jakieś inne tańsze zamienniki do rzęs? Bo już zaczynam tęsknić za moimi firankami…

Back to top