Bellitkaa Blog

Uroda

Semilac 054 plus 011 i efekt syrenki

29/11/2015, Bellitkaa, 21 komentarzy

Prosty manicure jest czymś, co zawsze się dobrze sprawdza. Wszędzie i u każdego. Dzisiaj chce Wam w końcu pokazać mój manicure, który miałam wykonany jakiś czas temu. To był chyba drugi, jaki w ogóle sama sobie, więc oczywiście byłam z siebie niesamowicie dumna, że mi to tak ładnie i szybko wyszło. Zdjęcia były robione po kilku dniach, dlatego musicie mi wybaczyć, ze skórki już nie wyglądają idealnie. Podziwiajcie natomiast Pale Peach Glow, bo to do niego chcę tu najbardziej powzdychać! Jeśli nie macie tego odcienia w swojej kolekcji to radzę się nad nim zastanowić. To jeden z fajniejszych delikatesów od Semilac!

Tutaj też po raz pierwszy zrobiłam sobie sama efekt syrenki. Ja miałam go wcześniej przy okazji swoich ślubnych pazurków, dlatego mniej więcej wiedziałam o co chodzi. Wyszło nawet bez szukania tutoriali na youtube! Syrenka oczywiście całkowicie zmienia odcień lakieru, który jest pod nią. Mimo to, może komuś akurat się spodoba efekt jaki daje w połączeniu z 011 Purple Diamond.

DSC01316_wm

DSC01329_wm

DSC01331_wm

DSC01333_wm

DSC01334_wm

DSC01336_wmNie ukrywam, że tym razem uchwycenie tego na zdjęciach nie było łatwe. Ten jasny lakier ma w sobie miniaturowe drobinki, które przepięknie i nienachalnie błyszczą. To dlatego ten odcień można zaliczyć do klasyki, on do wszystkiego będzie pasował. Ja jestem wprost zachwycona i będę chętnie do niego wracała!


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • 054 semilac
Back to top