Bellitkaa Blog

Uroda

Truskawka ze śmietanką do ciała? Tak, poproszę!

15/03/2013, Bellitkaa, 54 komentarze
Pamiętacie jak skakałam z radości, kiedy otrzymałam do testów mnóstwo produktów od sklepu aromatella.pl? Od razu zabrałam się do testów tego wszystkiego. Co prawda ten piękny pączuszek jeszcze czeka na swoją kolej i cieszy mi oczy, ale niebawem i z nim się rozstanę. Na pierwszy rzut chciałabym opisać masło do ciała, które jest świetne. To mówię od razu.
Bomb Cosmetics –  Strawberries & cream shea body butter
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mało jest maseł, do których chce się wracać. Mam wrażenie, że znalazłam już to, czego szukałam. Ogólnie bardzo cieszy oczy, z pozoru wygląda jak kubełek lodów, tak samo się otwiera nawet! Po otworzeniu aż się chce wbić w to łyżeczkę! Truskawkowy aromat w tym produkcie jest na drugim planie, pierwsze miejsce zajmuje tutaj delikatny, subtelny krem. Całość to przyjemny aromat, który powoduje uśmiech na twarzy, bardzo smakowity zapach, który zostaje z nami na długo. Kiedy posmarujemy się wieczorem to zapach nadal z nami jest po przebudzeniu rano. Masło ma biały kolor i idealną konsystencję. Nie za twarde ani nie miękkie, dzięki czemu idealnie sunie po ciele. Bardzo lubię w nim to, że szybko się wchłania. Zawiera ponad 30% masła shea, dzięki czemu skóra jest nawilżona, a nie tylko sprawia takie wrażenie. Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, chwilę po aplikacji można się spokojnie ubrać :) Nie mam się do czego przyczepić. Uwielbiam to masło, jestem nim zachwycona! Nie zostało mi go dużo, dlatego ja już rozglądam się za kolejnym zapachem z tej samej serii. Nie mogę się tylko zdecydować, ale same sprawdźcie jakie występują zapachy, o tutaj –> klik! Anielskie rozkosze czy może pocałunek słońca?
Masło można kupić na tej stronie za 39,90zł. Cena wydaje się być dosyć spora, ale jest to kosmetyk z dobrym składem, o przyjemnym zapachu i świetnym działaniu. Moim zdaniem warto się na niego skusić.

Back to top