Bellitkaa Blog

Konkurs

Wielki konkurs z Lotonem! [ZAKOŃCZONY]

08/05/2012, Bellitkaa, 44 komentarze
Czy ktoś ma ochotę na kosmetyki do włosów? Jeśli tak, to zapraszam na konkurs, który organizuję wraz z firmą Loton. Niedawno nawiązałam współpracę, otrzymałam kilka produktów do testów ale teraz najważniejsze: mam też coś dla Was!

Do wygrania są 3 kosmetyki, które wybierasz sobie sama ze strony www.loton.pl! Mało tego, wygrywa aż 5 osób czyli w sumie mamy w puli 15 kosmetyków! 

konkurs-loton

A teraz czas na krótki regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Bellitkaa z bloga O tym, co babskie!, a fundatorem nagród Loton.
2. Konkurs trwa od 8 maja 2012 roku do 31 maja 2012 roku do północy. Ogłoszenie wyników odbędzie się na blogu w przeciągu trzech dni od zakończenia konkursu.
3. Na adresy zwycięzców czekam 3 dni od daty ogłoszenia wyników, po tym czasie osoby, które nie wyślą swojego adresu tracą prawo do nagrody i wybieram kolejnego zwycięzcę. Kiedy będę miała już komplet adresów – przekażę je sponsorowi.
4. Konkurs jest wyłącznie dla Obserwatorów mojego bloga, osób mieszkających na terenie Polski, osoby niepełnoletnie proszone są o zgodę rodziców i poinformowanie o tym w zgłoszeniu.
5. Spośród osób biorących udział w konkursie i spełniających warunki regulaminu, zostanie wybrane 5 osób, które otrzymają wybrane przez siebie ze strony www.loton.pl 3 produkty.
6. Nagrody wysyła sponsor.
7. Wszelkie reklamacje i pytania proszę kierować na adres bellitkaa@gmail.com.
8. O wzięciu udziału w konkursie decyduje poprawne zgłoszenie według poniższego schematu pod tym postem:

Obserwuję jako:

Odpowiedź na pytanie:
Wybieram 3 kosmetyki:
Info o konkursie: T (link)/N
FB: T/N
Możesz w dowolny sposób poinformować na swoim blogu bądź FB o tym konkursie. Jeśli będzie problem z wyborem zwycięzców to będzie to brane to pod uwagę :)
Możesz też polubić mnie KLIK i markę Loton na FB KLIK. Nie jest to warunek obowiązkowy, ale będzie nam bardzo miło.
Odpowiedz na proste pytanie konkursowe: 
Który kosmetyk ze strony www.loton.pl zainteresował Cię najbardziej i dlaczego? 
Oraz wpisz nazwy 3 produktów, które wybierasz w razie wygranej.

9. Udział w konkursie jest zarazem akceptacją regulaminu.

Odpowiedź na pytanie może być w dowolnej formie. Mogą być rymowanki lub odpowiedzi prosto z serca, co Wam tylko przychodzi do głowy. Ważne, by odpowiedzi były autorskie. Najlepsze, najbardziej szczere, zabawne wygrywają!
To co, zabieramy się do roboty, tak? :)

Back to top