Bellitkaa Blog

Lifestyle

Witam w 2014 roku! + wyniki rozdania

05/01/2014, Bellitkaa, 33 komentarze
Ale mnie tu dawno nie było! Witam się z Wami w Nowym Roku i mam nadzieję, że będziecie mieli do mnie jeszcze trochę wyrozumiałości. Dzieje się u mnie wiele fajnych rzeczy, które jednak zajmują mój czas niestety kosztem bloga. Ostatni tydzień spędziłam w Egipcie z moim Ukochanym Mężczyzną, gdzie nie tylko opalałam się, ale też robiłam wiele ciekawszych rzeczy a nawet przezwyciężałam swoje słabości. Otóż panicznie bojąc się wody i pływania można nurkować! I polecam to każdemu, bo naprawdę warto! Były wielbłądy, quady, wycieczki, drinki z parasolką, sporo słońca i uśmiechu. Odstawiłam internet, telefon rzuciliśmy w kąt i liczyło się „tu i teraz”. Przypomniało mi się, jak to było kiedyś i o ile prościej można żyć. Wróciłam już do rzeczywistości, gdzie czeka na mnie aktualnie ostateczne przygotowanie do przeprowadzki, otóż już w środę wyprowadzam się do Szkocji. Chyba nie muszę dodawać, że przydałby mi się jakiś tir, który zabrałby mnie razem z wszystkimi rupieciami.
A teraz dowód, że można, a nawet czasem trzeba przezwyciężać swoje lęki… Btw to jest zdjęcie z Sylwestra, kiedy to Wy pewnie piękniłyście się na jakieś imprezy :D Mam nadzieję, że się super bawiłyście.
1507790_10151762210397126_790858991_n
Jeśli chodzi o moje rozdanie to wygrała dobiezka, którą proszę o adres do wysyłki kosmetyków (najlepiej bardzo szybko, bo chętnie wyślę to we wtorek). Serdecznie gratuluję i życzę spełnienia tych marzeń, o których mi napisałaś. Australia też jest moim marzeniem! Czytając komentarze niejednokrotnie uśmiechałam się, bo wiele marzeń pokrywa się z moimi. Trzymajmy kciuki, aby się nam pospełniały.
Z okazji Nowego Roku  życzę Wam dużo radości i uśmiechu, a także wytrwałości w dążeniu do swoich celów. Oby ten rok był łaskawy i pomyślny dla nas wszystkich! Nie obiecam, że już teraz wracam na bloga, ale postaram się pisać najczęściej jak się da, a kiedy wszystko się u mnie uspokoi to i mnie będzie tutaj więcej z Wami :)

Back to top