Bellitkaa Blog

Uroda

Wykąp paznokcie z BingoSpa!

14/12/2012, Bellitkaa, 36 komentarzy
Moja współpraca z BingoSpa miała okazję nawiązać się dzięki spotkaniu Lubelskich Blogerek. Dostałam do testów 3 produkty, dwa takie, które mogłam sobie wybrać, a trzeci miał być niespodzianką. Na liście, którą dostałam pierwsze co zwróciło moją uwagę to produkt, o którym dzisiaj napiszę kilka słów. Mianowicie jest to kąpiel do skórek i paznokci z proteinami jedwabiu. Jakby tego było mało, o zapachu mandarynki! No i prosta sprawa, tego jeszcze u mnie nie było, to wzięłam :)
100OLYMPrtret
Ktoś mi tu teraz pewnie powie, że to zbędny gadżet. A i owszem, jestem w stanie przeżyć bez tego produktu. Nie znaczy to, że go nie lubię, bo od razu mówię, że lubię.
No bo po co kupować specjalną kąpiel do skórek i paznokci? A no po to, żeby się zrelaksować. Przed manicure warto wykąpać sobie właśnie paznokcie w ten sposób. Ja zauważyłam, że mam delikatnie jaśniejsze skórki, oczywiście bezproblemowo się je odsuwa (ja nie wycinam skórek, ale podejrzewam, że też bardzo ułatwia sprawę). Dodatkowo, zapach mandarynek naprawdę jest wyczuwalny, bardzo wesoły i przyjemny. Proszek wyglądający i pachnący jak oranżada, który bardzo szybko się rozpuszcza tworząc pomarańczową wodę. Niby nic szczególnego, a jednak to do mnie przemawia.
Ja na jedną kąpiel używam jedną łyżkę tego preparatu do bardzo ciepłej wody. Oglądając coś w telewizji można sobie posiedzieć z dłońmi w miseczce ;)
Efekt niestety nie utrzymuje się jakoś długo, jest to bowiem indywidualna sprawa jak traktujemy swoje dłonie. Na drugi dzień nie ma już nawet co wspominać po zabiegu, no ale cóż.
Była taka sytuacja, że ubrudziłam sobie palca wraz z paznokciem podczas farbowania włosów koleżance. Nie mogłam niczym tego zmyć, bo tak bardzo się zafarbowało pod paznokciem i co? Zrobiłam kąpiel właśnie z tym preparatem i mi farba sama zeszła. Aż niewiarygodne. I to chyba właśnie ta sytuacja sprawiła, że jeszcze bardziej sympatycznie myślę o tym kosmetyku.
Jestem zadowolona z tego produktu, choć tak jak wspominałam, na pewno mogłabym sobie bez niego poradzić. Nie mniej, umila mi manicure i właśnie za to go lubię.
Można go dostać tutaj za 14 zł. To nie tak dużo jak za tak wydajny produkt.
Znacie, lubicie? A może znacie inne sposoby na skórki? :D

Back to top