Bellitkaa Blog

Uroda

Aussie Miracle Moist – ekspresowy zestaw do nawilżenia włosów

15/08/2016, Bellitkaa, 30 komentarzy
aussie miracle moist minuatury na wyjazd

Aussie Miracle Moist to seria kosmetyków do włosów, której warto się przyjrzeć osobom starającym się nawilżyć swoje włosy. Ja swoją przygodę z Aussie zaczęłam dawno, dawno temu, ale dopiero ostatnio zwróciłam uwagę na nawilżającą serię. Powodem, dla którego to zrobiłam są moje przesuszające się ostatnio końce. Jak to duo się u mnie sprawdziło i czy warto wydać na nie pieniądze?

Szampon Aussie Miracle Moist

Szampon pachnie pięknie, jak słodka guma balonowa. Jest to charakterystyczny zapach dla kosmetyków marki i nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Jest słodki i bardzo kobiecy. Szampon ma wygodną butelkę, a konsystencja produktu jest średnio gęsta i dodatkowo w kolorze perłowym. Dobrze oczyszcza włosy i wymywa wszystkie zanieczyszczenia, radzi sobie nawet z olejami. Włosy po jego użyciu są ładne, aczkolwiek nie polegam tutaj na samym szamponie, bo dopiero w połączeniu z odżywką jestem w pełni zadowolona. Sam szampon spełnia swoje zadanie, dobrze oczyszcza i wstępnie nawilża włosy, nie plącze ich i przygotowuje do dalszych działań.

Odżywka do włosów Aussie Miracle Moist

Odżywka to jest dopiero super sprawa. Kiedy mamy już przygotowane włosy to nakładamy ten produkt na kilka krótkich chwil i dopiero wtedy można mówić o działaniu, o jakim mówi producent. Intensywne nawilżenie bez zbędnego obciążenia to powinno być hasło tej linii. Ja, mimo, że mam skłonność do przetłuszczających się włosów – jestem bardzo zadowolona. Nie ma mowy o poplątanych włosach, a po użyciu są one śliskie, gładkie, błyszczące oraz sypkie. Zapach jest taki sam jak w przypadku szamponu, więc mamy tutaj tylko wzmocnienie tego zapachu, który utrzymuje się na długo.

 

aussie miracle moist czy warto

aussie miracle moist szampon działanie

aussie miracle moist odżywka opinie

Czy warto kupić ten duet?

Kosmetyki te najlepiej kupić właśnie w duecie. Jest to najszybszy sposób na zregenerowanie i nawilżenie włosów. Ja nie używam go na co dzień z racji tego, że mam włosy, które lubią się przetłuszczać u nasady. Jednak wyspowiadam się tu, że akurat włosy to nie mają ze mną lekko. Suszenie, prostowanie, a ostatnio ciągłe używanie lokówki sprawia, że końce wymagają podwójnej opieki i ciągłej kontroli, gdyż końce zaczynają się nieco przesuszać. Bardzo lubię stosować te kosmetyki dzień po użyciu lokówki jako nagrodę za tę stylizację. One wtedy naprawdę tego potrzebują i widzę różnicę po użyciu Aussie. To teoretycznie nie są kosmetyki przeznaczone do mojego typu włosów, dlatego też nie używam ich codziennie, ale kupię je ponownie z racji tego, że lubię od czasu do czasu dobrze nawilżyć i zregenerować włosy, a ta seria mi to ułatwia.

Zarówno szampon jak i odżywka kosztują około 20 zł za pełnowymiarowe opakowania, tak więc w granicach rozsądku. Dodatkowo są to dosyć wydajne kosmetyki. Ja mam również takie malutkie buteleczki, które idealnie nadają się do podróży, więc jeśli zakochasz się w tych kosmetykach to będziesz mogła mieć je zawsze ze sobą, przy okazji każdej podróży!

aussie miracle moist minuatury na wyjazd

Back to top