Bellitkaa Blog

Uroda

Bajka o księciu

16/07/2013, Bellitkaa, 30 komentarzy
Masełka są doskonałe dla skóry, bo zawierają czyste, naturalne masła, olejki eteryczne, a dla wygody mają tasiemkę, dzięki której powiesisz je w łazience. Użyj masełka pod prysznicem, już po umyciu się, masując nim kilka razy skórę. Szczególnie zadbaj o miejsca, gdzie jest ona szczególnie narażona na wysuszenie, czyli łokcie, pięty i kolana. Masełko kakaowe głęboko odżywi skórę, a naturalne olejki dopieszczą ją i nadadzą smakowitego aromatu!
Bomb Cosmetics – Naturalne nawilżające masełko pod prysznic – KSIĄŻĘ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Nawilżające, czyste masełko do używania pod prysznicem. „Książę” pokryty jest doskonałymi granulkami peelingującymi z orzecha włoskiego oraz w całości wykonany z czystych masełek shea oraz kakaowego. Dodano do niego także naturalne olejki z orzecha Kukui oraz Kardamonowy. Twoja skóra będzie po nim pachnąca i doskonale odżywiona!
Waga: 70g
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Pierwsze użycie tego produktu sprawiło, że moja skóra nie dość, że została wypeelingowana to jeszcze przyjemnie nawilżona. Nie musiałam smarować się żadnym balsamem, ponieważ kostka dała sobie radę. Jednak cała ta wierzchnia warstwa pozostała tylko wspomnieniem i przy drugim spotkaniu musiałam już wzdychać tylko do „gołego księcia” ;) Rozpieszczał mnie i moje ciało jak tylko umiał. Skóra po użyciu tego produktu jest miękka, gładka i bardzo nawilżona, ale nie tłusta i lepka.
Zapach ma dosyć delikatny, w żadnym wypadku nie drażniący nosa. Jest też dosyć wydajnym produktem, bo nie trzeba go dużo nakładać a jedynie przejechać po skórze, a chwilę później spłukać, to wszystko. To taki balsam do ciała pod prysznic. Rzeczywiście działa i bardzo chętnie po niego sięgam. Świetny pomysł z tą wstążką, dzięki niej balsam można sobie powiesić, ale też jeśli się trzyma też za nią to jest pewność, że nam się kostka nie wyślizgnie.
Może nie jest prawdziwym przystojniakiem, ale serce ma dobre i wie, jak dogodzić kobiecie. A przynajmniej rozleniwić umie. Zaoszczędza się dzięki niemu mnóstwo czasu na codziennej pielęgnacji, a wnętrze ma bardzo bogate, same cudowne masła i olejki.
Księcia można sobie kupić za jedyne 25 zł na stronie aromatella.pl i żyć długo, szczęśliwie i … leniwie.

Back to top