Bellitkaa Blog

Uroda

Balsam do twarzy i ciała z filtrem od Oriflame

08/08/2013, Bellitkaa, 13 komentarzy
Kiedy upały doskwierają warto pamiętać o dwóch rzeczach. O wodzie oraz o ochronie ciała przed poparzeniami. Trzeba więc zainwestować w pielęgnację ciała używając balsamów, kremów z filtrem. Przy takich temperaturach jakie teraz panują w Polsce łatwo o poparzenia, dlatego lepiej trochę wolnej się opalać, a bezpieczniej. Ja w UK nie mam może aż takiej pogody, jak Wy (czego Wam zazdroszczę), nie mniej jednak jestem wystawiona na działanie promieni słonecznych. Wzięłam ze sobą balsam do twarzy i ciała z filtrem 30 SPF marki Oriflame. Jest to kosmetyk, który dostałam do testów od Pani Natalii z portalu www.odkryjroznice.pl, za co serdecznie dziękuję, bo kosmetyk ten okazał się po prostu świetny!
DSC_0131 DSC_0124 DSC_0125
Balsam ten jest zamknięty w miękkiej, dosyć klasycznej tubie z przyjemnymi dla oka grafikami. Opakowanie mieści 150 ml białego balsamu, o dosyć lekkiej konsystencji, która bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia przy tym żadnej tłustej warstwy ani się nie klei. Ten kosmetyk można stosować nie tylko na ciało, ale również pod makijaż, na twarz. Próbowałam tak robić tylko dwa razy, ponieważ do twarzy zazwyczaj używam filtrów marki La Roche Posay (Anthelios). Dlatego nie jestem w stanie stwierdzić, czy na dłuższą metę nie zapycha. Jednak podczas tych dwóch użyć sprawdził się nieźle, nie bielił, a makijaż równie dobrze się trzymał. Nie przyspieszył również błyszczenia się twarzy. Jeśli chodzi o stosowanie na ciele to jest to dosyć przyjemne, ponieważ kosmetyk szybko się wchłania. Ułatwia to pielęgnację szczególnie wtedy, gdy jest się nad wodą i aplikację trzeba częściej ponawiać. Owszem, kosmetyk jest niby wodoodporny, ale w ostrym słońcu naprawdę lepiej uważać. Balsam przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Produkt ten całkowicie spełnia swoje zadanie, dobrze chroni skórę przed słońcem. Z tego co wiem, marka Oriflame ma w swojej ofercie zarówno niższe jak i wyższe filtry, jednak 30 to moim zdaniem taki typowy, standardowy produkt na lato. Jego standardowa cena to 45 zł, jednak na promocji można go kupić za 29,90zł. Wydaje mi się, że podczas promocji to jest to znośna cena.
Zapraszam Was jeszcze raz na stronę www.odkryjroznice.pl, gdzie możecie zostać konsultantkami albo zaopatrzyć się w produkty marki Oriflame.
Chętnie też poznam jakich Wy używacie kosmetyków zarówno podczas jak i po opalaniu :)

Back to top