Bellitkaa Blog

Uroda

BeneFit – Speed Brow – żel do brwi

29/03/2012, Bellitkaa, 33 komentarze
Jakiś czas temu wpadła mi w ręce ciekawa rzecz z firmy Benefit.  Przyznam szczerze, że czaiłam się już na nią niejednokrotnie, jednak zawsze cena mnie skutecznie odstraszała. Zdawałam sobie sprawę, że BeneFit akurat w sprawie brwi to zna się chyba najlepiej. Mówię tutaj o żelu do brwi Speed Brow. Czy rzeczywiście?
P2080013Akurat ja w sprawie brwi to mam dużo do opowiadania i jestem rewelacyjną testerką tego typu produktów. Dlaczego? Bo mam gęste, mocne, twarde brwi, a przede wszystkim dłuuuugie i takie, które się kręcą.
P2080014Żel sam w sobie jest bardzo mały, w porównaniu do innych firm to pod względem pojemności wypada kiepsko. Ilość samego produktu też nie sprawia, że jego cena jest niska. Trzeba zapłacić na niego około 80zł/3g. To dużo.
P2080015Posiada szczoteczkę taką, jaką mamy przy mascarach. Jest bardzo mała, ale za to precyzyjna. Łatwo się nią operuje w każdym kierunku. To ona spełnia główne zadanie w tym produkcie, ponieważ od niej zależy jak sam produkt zostanie rozprowadzony. Jej zadanie to ujarzmienie naszych brwi. Sam żel ma lekko brązowy kolor, którego jednak nie widać po nałożeniu na włoski. Nie zastyga szybko, więc mamy chwilkę na układanie włosków. Kiedy żel już zastygnie to spisuje się rewelacyjnie, trzyma moje brwi cały dzień, Owszem, tworzy na nich taką lekką twardą skorupkę, ale tego nie widać. Otrzymujemy bardzo naturalny efekt.
P2080018Ja jestem z żelu bardzo zadowolona, ale nie kupię go ponownie, bo jest zwyczajnie za drogi. Daje naturalny efekt, taki sam, jaki jestem w stanie osiągnąć przy pomocy zwykłej odżywki do brwi, żelu. Wbrew pozorom jest wydajny, a używam go codziennie (brwi akurat muszę ułożyć, żeby nie straszyć ludzi na ulicy ;)) Nie ma to tutaj jednak większego znaczenia, że jest wydajny, ponieważ cena jest wysoka, a można takie rezultaty uzyskać zwykłymi drogeryjnymi produktami.

Po raz kolejny brawa dla BeneFit za świetny produkt, ale cena w tym przypadku odstrasza. Nawet mnie, czyli osobę, która na punkcie brwi ma hoooopla ;)

A teraz jak to wszystko o czym piszę ma się do moich nieznośnych brwi ;) Nie są one w stanie idealnym, ale prosiłyście mnie o zdjęcia, więc wrzucam :) Jeśli macie jakieś rady co z nimi robić to chętnie wysłucham. Kosmetyczki nie dają rady, może Wy macie jakieś sugestie co do nich :)
Pierwsze zdjęcie jest tak po prostu na poprawę humoru, a co tam :D
Desktopp Desktop2Co myślicie o tego typu kosmetykach? Dla mnie to jest rzecz niezbędna, jeszcze się nie malowałam, ale brwi już układałam. Zazwyczaj używałam odżywki w żelu z Miss sporty, ostatnio oglądałam nowość z Wibo, ale ona się błyszczy! Co możecie polecić na ujarzmienie brwi? Chodzi mi o coś mocnego, coś co przetrwałoby cały dzień. Pomóżcie, bo Speed Brow się kończy :(
Ostatnio mnie trochę nie było, ale już wracam i postaram się znowu być na bieżąco zarówno z notkami jak i czytaniem Waszych blogów.
Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia!

Back to top