Bellitkaa Blog

Uroda

Bez rutyny na pomarańczowo :)

02/03/2013, Bellitkaa, 34 komentarze
Płyn do kąpieli o zapachu pomarańczowym z dodatkiem imbiru, Czy może być coś lepszego? Rozgrzewający zapach połączony z cytrusem. Na zimowe wieczory jak znalazł. Takie wrażenia serwuje nam Original Source, który wie, jak i czym wkupić się w nasze serca. Wpadł mi w ręce przypadkiem, ale mam ochotę na inne wersje no i na ponowny zakup. Dlaczego?
page
Otóż z bardzo prostej przyczyny, płyn jest bardzo, ale to bardzo wydajny. Wierzcie mi, ja nie oszczędzam jeśli chodzi o kąpielowe kosmetyki. Ma być piana albo inne efekty i nieważne ile kosmetyku na to poświęcę. A ten produkt wystarczył na kilkanaście użyć! Jestem pod wrażeniem. Rzadko się zdarza, bym nie wlewała 1/4 butelki do wanny, by uzyskać efekt, jaki tutaj daje już niewielka ilość.
Jest to dość gęsty płyn o intensywnym zapachu, który unosi się w powietrzu przez długi czas. Do tego wszystkiego tworzy ładną, bielutką, dosyć gęstą pianę, która od razu nie znika.
Jeśli dorzucimy do tego znakomitą dostępność oraz cenę około 10zł, w promocji pewno 8zł to naprawdę warto się skusić.
Nie zauważyłam tutaj żadnych właściwości nawilżających ani też wysuszających, to tylko płyn, który ma za zadanie zrobić pianę i pięknie pachnieć.
Śmiało mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych płynów do kąpieli z jakimi miałam styczność, a co za tym idzie chętnie również sięgnę po inne wersje zapachowe :)

Back to top