Bellitkaa Blog

Uroda

Bielenda – 2 kroki przeciw błyszczeniu Ogórek i Limonka

10/02/2012, Bellitkaa, 12 komentarzy
Niedawno opisywałam 2 kroki Bielendy przeciw przesuszeniom, dzisiaj idziemy w odwrotną stronę, nie lubimy się błyszczeć ;) W osiągnięciu tego celu mają nam pomóc właśnie maseczki Bielendy.
P1200100 P1200102
 Maseczki pachną cytrusowo, bardzo orzeźwiająco. Przyjemny zapach, nie za ostry. Nie są tak wydajne jak maseczki awokado, o których pisałam TUTAJ. Wystarczają na 2 użycia i to tak oszczędnie ;) Znaczy to jedynie tyle, że są gęstsze ;) Opakowanie oczywiście wygodne, saszetki – wiadomo. Ładna kolorystyka, jest ok :)
Teraz to co najważniejsze, czyli działanie.
Ja jestem bardzo zadowolona, obecnie maseczki Bielendy są jednymi z moich ulubionych „saszetkowych”. Po użyciu skóra jest ładnie wygładzona, nawilżona, miękka i przyjemna w dotyku oraz… faktycznie matowa. Efekt ten utrzymuje się długo. Fakt, ja nie mam cery tłustej, czasem świeci mi się strefa T, ale przy mojej cerze maseczki sprawdzają się rewelacyjnie. Jeżeli po użyciu maseczki dodatkowo zmatowimy się troszkę pudrem to możemy śmiało wychodzić i się nie przejmować niczym. Wiadomo, jest to doraźne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o używanie przed wyjściami no to naprawdę warto, bo przedłuża nam w jakiś sposób świeżość tej skóry. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam, tym bardziej, że koszt nie jest wielki – ja płaciłam 2,69zł (i najlepiej szukać po spożywczych mniejszych sklepach na działach z chemią i kosmetykami, bo są dużo tańsze niż w Realu, Tesco itd, gdzie tam kosztują ponad 5 zł).
Aaa, zapomniałabym. Moja koleżanka też używa właśnie tych maseczek i również jest bardzo zadowolona, więc coś w tym jest ;)

Używałyście tych maseczek? Jak Wasze wrażenia?

Back to top