Bellitkaa Blog

Uroda

Big & Beautiful Boom 24H Volume Mascara marki Astor – daje radę?

12/05/2014, Bellitkaa, 13 komentarzy

Dawno, dawno temu dostałam od marki Astor tusz do rzęs Big & Beautiful Boom 24H. Miałam o nim nie pisać, ale jakoś się tak stało, że ostatnio zrobiłam z nim zdjęcia, więc jednak go pokazuję. Mam wodoodporny egzemplarz, weźcie to pod uwagę.

DSC_0151_zwZdaniem producenta maskara ma zwiększać objętość naszych rzęs już za pierwszym pociągnięciem. Wiecie, jak ja się naczytam takich bredni w opisie produktu, to potem jestem rozczarowana. Moje rzęsy nie są wymagające i tak naprawdę to większość maskar, jeśli tylko strasznie nie skleją tych rzęs i mają jakikolwiek czarny pigment w sobie to wyglądają dobrze. Ale! Ja swoje rzęsy znam i wiem, co potrafi z nimi zrobić dobra maskara. Dlatego zawsze patrzę pod tym kątem.

Tutaj mamy do czynienia z ogromną szczotką. Ja takich nie lubię, bo jak widać jeszcze kilka milimetrów i byłaby większa od mojego oka, ale jestem w stanie z nią pracować i się do niej przyzwyczaić. Generalnie nie lubię tej maskary, bo ma za wiele minusów. Po pierwsze trzeba się nią naprawdę namachać. Z racji tego, że ma taką gęstą tą szczoteczkę to nie zostawia mi tuszu na rzęsach po pierwszym pociągnięciu. Trzeba wielokrotnej aplikacji, żeby powstała ta pierwsza warstwa. Wiem, że może producent chciał zapobiec sklejaniu rzęs, no ale tutaj też coś nie wyszło. Na zdjęciu z drugą warstwą widać, że i sklejania nie da się tutaj uniknąć.

Jedno jest natomiast pewne. Jeśli chcemy mieć wodoodporny makijaż i tusz, który nam nie spłynie – to tylko z tą maskarą. Nie można tutaj ująć punktów za to. Nie ma mowy o jakimkolwiek rozmazaniu, bo sam demakijaż jest trudną sprawą. Moje micele raczej nie dają rady, jedynie dobry płyn dwufazowy wchodzi tutaj w grę.

Przejdźmy teraz do efektów. Pierwsze zdjęcie to moje rzęsy solo, drugie to jedna warstwa, a trzecie to dwie warstwy tuszu.

DSC_0130_zw DSC_0136_zw DSC_0140_zw https://www.lilymink.comOceniam go przeciętnie. Nie polecam jako maskarę do użytku codziennego, ale jeśli komuś zależy na trwałości przez całą noc, na makijażu solidnym i bardzo wytrzymałym – to warto popracować z tą szczoteczką.

Back to top