Bellitkaa Blog

Uroda

Czy Bioderma Sensibio to najlepszy płyn micelarny?

24/08/2016, Bellitkaa, 28 komentarzy
bioderma sensibio-czy-warto-kupic

Bioderma Sensibio to jest ten typ kosmetyku, którzy wszyscy uwielbiają. Pasuje większości, bo jest bardzo delikatny i dobrze zmywa makijaż. Ja go poznałam dawno temu, a ostatnio znalazłam u siebie w mieście aptekę, w której bez problemu kupię kosmetyki marki Bioderma. Tym sposobem na nowo się przekonałam, jak jest świetny i jak bardzo mi go brakowało.

Demakijaż z Bioderma Sensibio

Demakijaż z tym płynem micelarnym jest bajecznie prosty. Wystarczy nasączyć wacik, przyłożyć do oka, poczekać chwilę i już. Gotowe. Nawet najbardziej trwałe makijaże schodzą tutaj przy kilku pociągnięciach. Bez podrażnień, zaczerwienienia, zbędnego tarcia czy uczulenia. Nie poczujemy też żadnego szczypania, gdy zatrzemy sobie trochę płynu do oka. I to jest w nim najfajniejsze!

To produkt bezzapachowy, idealny dla wrażliwej i nadwrażliwej skóry, więc właściwie przeznaczony dla każdego. Idealnie odświeża i nie zostawia żadnej nieprzyjemnej warstwy na skórze. Nie ma tutaj też występującego czasem po innych produktach uczucia ściągnięcia.

bioderma płym micelarny ile kosztuje

Wydajność a cena produktu

Płyn micelarny Bioderma H2O może straszyć nieco ceną, jednak dwie buteleczki po 250 ml można kupić już za 50 zł. 25 zł za butelkę, co jak dla mnie jest jeszcze do przeżycia, tym bardziej, kiedy jest się wrażliwcem i z automatu odpada połowa dostępnym na rynku produktów. Są jeszcze wersje 500 ml i te już można za dwupak dostać za 72 zł, więc jeszcze taniej, bo jakby po 18zł porównując do mniejszej pojemności. Ja często też zmywam nim tylko makijaż oczu, a twarz traktuję innymi kosmetykami, przez co automatycznie Bioderma służy mi na dłużej. Mimo to, uważam, że jest to kosmetyk dosyć wydajny, jeśli tylko stosujemy go poprawnie, a nie lejemy na wacik i od razu staramy się zetrzeć makijaż. Przyłożenie wacika na kilka sekund daje ogromną różnicę!

bioderma płym micelarny recenzje

bioderma płym micelarny jak działa

bioderma różowa płym micelarny

Czy zatem Bioderma Sensibio H2O to najlepszy micel na rynku?

Jak dla mnie tak i serdecznie polecam go wypróbować. Szczególnie docenią go osoby takie jak ja, czyli z tendencją do zaczerwienionych oczu.

bioderma sensibio-czy-warto-kupic

 

Back to top