Bellitkaa Blog

Uroda

Błyszczyk z Collection w tubce :D

12/09/2012, Bellitkaa, 18 komentarzy
A dziś pokażę błyszczyk, który jako pierwszy wylądował w moim zakupowym koszyku w UK :D Collection Pure Gloss w kolorze Honey 4. Znaleźć go można w szafach Collection 2000, ale nie mam pojęcia dlaczego opisywany jest jako tylko Collection. Dla mnie to i tak nie jest ważne.
Bardzo delikatny efekt, kolor gdzieś po drodze jakby znikał i nie jest tak intensywny jak się wydaje. Zapomniałam zrobić zdjęcie aplikatorowi, ale to jest po prostu dziurka przez którą po naciśnięciu na tubkę wychodzi nam kosmetyk. I tutaj leży problem, aplikator jest bez sensu. Dosyć dużo wychodzi nam produktu i nie jest łatwo go zaaplikować, bo powierzchnia aplikatora jest szeroka. Zawsze gdzieś mi się wyjedzie za daleko przez to i muszę wycierać. To jest największy minus jak dla mnie tego produktu.
Błyszczyk jak to błyszczyk, nie utrzymuje się jakoś szaleńczo długo na ustach, no jak każdy. Dopóki nic nie jemy, pijemy to jest ok ;) Jak go noszę to i tak poprawiam co jakąś godzinkę.
Bardzo naturalny efekt jaki daje, plus te migoczące drobinki to dla mnie coś, co czasem lubię nosić. Ładnie podkreśla usta, ale nie przerysowuje ich. Pasuje do każdego makijażu. Poza tym, bardzo ładnie pachnie i o dziwo, nie klei się. Do tego jest to tani kosmetyk, płaciłam za niego 2,99£.
P8060092 P8060097 OLYMPUS DIGITAL CAMERA P8060100

Jak Wam się podoba? Mi towarzyszył przez wakacje :)

Back to top