Bellitkaa Blog

Uroda

Brunetki, szatynki – zapraszam Was dziewczynki! :D

18/02/2013, Bellitkaa, 78 komentarzy
Nic się nie chwaliłam, nie mówiłam, a ja mam już dwa szampony Batiste. Jeden kupiłam sobie sama jeszcze w zeszłym roku, a drugi, ten do ciemnych włosów dostałam do testów. Napiszę o nich razem, bo moim zdaniem niczym praktycznie się nie różną.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Suchy szampon jest nieraz wybawieniem, szczególnie w zimie. Czasem tak się złoży, że trzeba niespodziewanie wyjść, a włosy niekoniecznie nadają się do pokazania światu. I w tym momencie przychodzi z pomocą Batiste. Jako, że mam włosy ciemne, bałam się bielenia standardowych wersji. Kiedy kupowałam pierwszy szampon to już byłam na tyle zapoznana z tematem, że wiedziałam, by brać z półki szampon do ciemniejszych włosów.
Używanie takiego szamponu to wręcz banał. Spryskujemy włosy z odległości około 30 cm, chwilę czekamy i przeczesujemy palcami. Gotowe. Można wychodzić :)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Wersje do ciemnych włosów mają to do siebie, że zostawiają zarówno ciemniejszy ślad na włosach, jak i na opakowaniu. Wygląda to mniej więcej tak, cóż poradzić:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poniżej pani z opakowania ładnie pokazuje co i jak :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 A teraz najważniejsze, czyli zdjęcia z potwierdzeniem, jak sobie Batiste radzi:
pageJak widać na załączonym obrazku szampon co prawda w trakcie użycia bieli włosy, ale wystarczy ruszyć palcami i już wszystko ładnie znika. Ja tam nie używam nawet szczotki, by to wyczesać. Jestem bardzo zadowolona, używałam produktów z innych firm ale ten póki co jest najlepszy.
Szampon nie ma jakiegoś cudownego zapachu, ale też nie zabija odorem. Robi co ma robić.
Ja Wam nie jestem w stanie powiedzieć jak długo taki szampon utrzymuje włosy w „świeżości”. Psychika nie pozwala mi po jego użyciu funkcjonować bez tradycyjnego mycia dłużej niż kilkanaście godzin. Ja suchy szampon traktuję jako ostatnią deskę ratunku, kiedy naprawdę nie mam czasu na umycie włosów a muszę wyjść.
Polecam, naprawdę polecam. Zresztą, chyba widać na zdjęciach jak ratuje tyłek w podbramkowej sytuacji :)

Zapraszam na stronę fb Batiste suchego szamponu w poszukiwaniach tego cacka :)

Back to top