Bellitkaa Blog

Uroda

Co myślę o listopadowym ShinyBox?

12/12/2013, Bellitkaa, 12 komentarzy
Listopadowy ShinyBox to pudełko, które ja zaliczam do całkiem udanych. Aż 5 różnorodnych produktów, wybieranych przez ekipę DeeZee, zainteresują i fankę makijażu i bardziej pielęgnacyjną dziewczynę. Jest maseczka do twarzy w słoiczku, jest balsam do ciała ale kawałek miejsca znalazło się też na lakier do paznokci czy cień do powiek. Trochę poużywałam i przychodzę z mini recenzjami produktów. Grudniowe pudełka już w natarciu, a ja dopiero listopadowe oceniam. No to zaczynajmy!
DSC_0043
Lakierów do paznokci to u mnie nigdy dość. La Rosa to marka mi totalnie wcześniej nieznajoma, ale miałam okazję ponosić chwilę tą ciemną czerwień. Trzymała się na paznokciach ładnie, ale bliższą prezentację pokażę w najbliższym czasie. Jestem zadowolona.
DSC_0045
Balsam do ciała marki AA oddałam Mamie. Ona ma bardzo suchą skórę i idealnie nadaje się do wszelakich testów kosmetyków nawilżających. Z tego co zdążyła mi opowiedzieć to odpowiada jej ten produkt, trochę szkoda tylko, że nie pachnie. Wiem jednak, że dla niektórych będzie to plusem. Zgrabne opakowanie i praktyczna pompka dopełniają całość.
DSC_0046
Albo to ja już uprzedziłam się do marki BingoSpa… albo ich kosmetyki na mnie nie działają. Ja nie wiem, ale ta maska po prostu nic nie robi. Ani nie krzywdzi ani nie daje żadnych pozytywnych rezultatów, więc po co mam ją nakładać? Jestem na nie.
DSC_0047
Puder sypki Marizy to bardzo miłe zaskoczenie. Daje całkiem ładne wykończenie na twarzy, matuje i przez kilka godzin się utrzymuje. Ciekawa jestem jak spisywałby się w nieco cieplejszych miesiącach, ale na tą porę roku jest w porządku. No i cena zachęca, bo kosztuje 18 zł.
DSC_0050
Kolejny produkt marki La Rosa to cień sypki. Mi trafił się kolor Carbon, czyli najzwyczajniej mówiąc czarny. Owszem, pigmentacja jest nawet niezła, jednak dla mnie to po prostu nietrafiony kolor. Rzadko przyciemniam aż tak swój makijaż, a w zbiorach mam już milion czarnych w jakichś tam paletach. Chciałabym jednak spróbować innych odcieni, tylko jeszcze nie sprawdzałam nawet, gdzie je mogę kupić. Ktoś coś wie?
DSC_0052
Było też trochę saszetek, ale wylądowały razem z resztą „do poczekalni”. Może kiedyś, na jakimś wyjeździe… ;)
DSC_0054


Back to top