Bellitkaa Blog

Uroda

COSMOPOLITAN BEAUTY EXPERT BLEND PERFECTION SPONGE

20/11/2011, Bellitkaa, 6 komentarzy
Od jakiegoś czasu hitem jest Beauty Blender. Ciężko mi się było zebrać w sobie, żeby wydać około 100zł za gąbeczkę do nakładania podkładu, która nie dość, że służy nam tylko 3 miesiące, góra pół roku, to jeszcze nie wiedząc czy sprawdzi się u mnie. Ciekawość mnie jednak zżerała od środka, więc kiedy tylko nadarzyła się okazja, kupiłam jego „podróbkę”. Będąc w UK, pewnego dnia natknęłam się w Superdrugu na różowe cacko od Cosmpolitan. Jakby tego było mało, na promocji kupiłam 3 sztuki za 10Ł.
Tutaj fotki gąbeczki:
Używana i nowa:
PB170055
PB170057

Opakowanie, które nie mam bladego pojęcia jak lepiej Wam pokazać, bo tak się światło odbija ;)

PB170062
PB170065 PB170068

Po lewej używana, zmoczona. Po prawej nowa i sucha ;)

PB170069 PB170075
Nie mam porównania z inną gąbeczką tego typu i jak na razie nawet nie planuję. Po prostu z tej jestem naprawdę zadowolona. Podkład idealnie się rozprowadza, nawet taki, który zawsze zostawiał mi smugi czy ciężko się z nim pracowało. Dzięki gąbeczce nie mam problemu z żadnym podkładem. Wiecie, niektóre podkłady robią nam maskę na buzi choćby nie wiem co, a dzięki tej gąbce problemu nie ma. Maski nie ma, wszystko ładnie się stapia ze skórą. Mogę wykorzystać podkłady, z których nie do końca byłam zadowolona właśnie dzięki tej gąbce. Oczywiście ma swoje minusy, na pewno należy do nich trwałość (3-6miesięcy moim zdaniem, nie dłużej), higiena zostawia też wiele do życzenia. Oglądając filmiki dziewczyn, które pokazywały, że nie można ich doczyścić w 100%, nie wierzyłam, myślałam, że to kwestia czasu poświęconego itd. Nie prawda, ja też swojej już też nie jestem w stanie doczyścić tak jak bym chciała. Do tego, trzeba myć zaraz po użyciu i zauważyłam, że z czasem zaczyna wypłukiwać się różowy kolor gąbki.
Nie zauważyłam, żeby mi się w niej robiły dziurki np. od paznokci, nawet podczas mycia (a nie oszczędzam jej i szoruję porządnie).
Podsumowując, nie wyobrażam sobie teraz nakładania podkładu bez tego cuda. Mimo wad bardzo lubię to jajo ;)

Back to top