Bellitkaa Blog

Uroda

Decubal – łagodzący i kojący żel przeznaczony do skóry podrażnionej

21/03/2013, Bellitkaa, 20 komentarzy
Dzisiaj opowiem o kosmetyku, który ani mnie nie zachwycił ani mi nie zrobił krzywdy. Jest to łagodzący i kojący żel przeznaczony do skóry podrażnionej marki Decubal. Myślałam, że będzie idealnym rozwiązaniem szczególnie po depilacji, bo producent tutaj mówi o podrażnieniach, ale no nie do końca coś ten żel ze mną współpracuje.
Decubal – łagodzący i kojący żel przeznaczony do skóry podrażnionej
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAŻelowa postać z jednej strony wydaje się być świetnym rozwiązaniem ale tak szczerze powiedziawszy to ja tego nie lubię. Żel rozprowadza się naprawdę świetnie ale co z tego jak pozostawia uczucie takiej tępej skóry. Do tego sam żel jest jakby troszkę kleisty. Nie nawilża jakoś rewelacyjnie a producent głównie na to stawia. Mogę się zgodzić z tym, że niesie ukojenie. Lubię go używać na podrażnioną skórę, na przykład na nogi po depilacji. Wtedy faktycznie czuję, że działa. Nie pasuje mi do końca, bo muszę do niego dokładać następny produkt, aby otrzymać to super nawilżenie. Tym razem nie czuję się zachęcona do ponownego zakupu.
Na pewno dobrze sprawdzi się latem i myślę, że wtedy będę bardziej zadowolona z niego. Póki co, nie widzę sensu zabawy w nakładanie kilku produktów w jedno miejsce. Kosmetyki Decubal dostępne są w aptekach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, a cały wykaz znajdziecie tutaj. Za żel trzeba zapłacić prawie 20zł.


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • zel kojący do podraznionej skóry
Back to top