Bellitkaa Blog

Uroda

Decubal – o kremach do ciała

19/04/2013, Bellitkaa, 14 komentarzy
Wydawać by się mogło, że kremy przeznaczone do pielęgnacji ciała z jednej firmy będą podobne w działaniu. Tutaj czasem się można pomylić, ale nie w tym przypadku :) Dzisiaj zrobię porównanie dwóch kosmetyków marki Decubal, które jak się okazało są diametralnie inne od siebie tylko pod jednym względem. Mimo, iż są bezzapachowe to zapach jest i to niekoniecznie miły dla naszego nosa.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAClinic Cream
To jest śmierdziel. O jak on nieprzyjemnie pachnie, trzeba się zmuszać, żeby go używać i to wszystko musi się dziać w dalekiej odległości od nosa. Owszem, nie można mu odebrać miana króla nawilżaczy, ale to wszystko dzieje się za cenę zapachu. Mi kojarzy się z czymś zepsutym do tego wymieszanym z jakimiś gazetami? Och, z jednej strony go nie znoszę ale z drugiej strony świetnie działa. Jest w stanie w krótkim czasie doprowadzić do porządku nawet bardzo suchą skórę. No i przeznaczony również do atopowej skóry, z czego pewnie cieszy się już niejedna osoba, która boryka się z tym problemem.
OLYMPUS DIGITAL CAMERABody Cream
Bardzo dobrze się wchłania i rozprowadza. Nie śmierdzi aż tak bardzo jak jego kolega, ale też nie można go nazwać całkowicie bezzapachowym. Świetnie spisuje się zaraz po goleniu, jest w stanie ukoić wszystko. Nie działa jednak aż tak szybko jak poprzednik. Tutaj na efekty czeka się dłużej, ale przy regularnym stosowaniu nie ma żadnych problemów z suchą skórą. Świetny skład za nie tak wielkie pieniądze.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOgólnie rzecz biorąc to w moim odczuciu są to kosmetyki zbliżone do siebie działaniem. Każdy z nich pielęgnuje suchą skórę, nadaje się zaraz po goleniu. Mają dobre składy i świetne ceny. Nie można również narzekać na ich wydajność. Owszem, są tłustawe, ale właśnie o to tutaj chodzi, wszak przeznaczone są do skór bardzo wymagających. Moja Mama też ich używa i właśnie kończy białą tubkę, a jej dojrzała skóra jest podatna na przesuszenia.
Produkty Decubal można dostać w aptekach i koszt każdego to ok 20zł, więcej o nich można poczytać również na stronie decubal.pl.

Back to top