Bellitkaa Blog

Lifestyle

Dlaczego warto iść na film Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz?

02/04/2014, Bellitkaa, 6 komentarzy

Dlaczego warto iść na na film Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz? Odpowiedzi jest kilka.

Zacznę od tego, że nie widziałam pierwszej części. Trochę się bałam, że przez to nie zrozumiem ważnych wątków. Nie miało to jednak większego znacznego, bo z tego co wiem niewiele było nawiązań do poprzedniej części, więc każdemu widzowi łatwo się odnaleźć w temacie. Jest superbohater, który ratuje świat i cała akcja skupiona jest wokół tego. Co zobaczysz w tym filmie?

1. Super-tarczę, która wielokrotnie ratuje naszego głównego bohatera z opresji. Tak mi się ona podoba, że chętnie powiesiłabym sobie taką na ścianie w pokoju.

469346.12. Jak bardzo chęć ratowania świata zbliży do siebie dwa przeciwstawne bieguny. Kapitan Ameryka nawiązuje przymierze z piękną Czarną Wdową, w którą wciela się Scarlett Johansson.

475891.1

3. Samuel L. Jackson jak zwykle przyciąga na siebie uwagę. Przez pół filmu czekałam, aż zdejmie opaskę z oka, bo chciałam zobaczyć tę charakteryzację. Było warto!

-but-redford-hinted-his-role-may-be-of-another-villain

4. Przez całe 128 minut filmu będziesz podziwiać nienaganny wygląd Czarnej Wdowy. Walczyła odważnie, ale zarówno jej fryzura i make up pozostały w idealnym stanie. Taka to ma dobrze!

481434.1

5. Jest wiele scen w tej produkcji, na których idealnie zarysowane mięśnie Kapitana Ameryki, czyli Chrisa Evansa dominują na ekranie. Prężą się niesamowicie i wołają, by koniecznie na nie patrzeć. A jest na co.

481435.1

6. Można też zobaczyć najładniejszy uśmiech filmu. Jego posiadaczem jest Anthony Mackie, który to wciela się w rolę Falcona. Ten człowiek ma skrzydła!

486048_1.1

7. Dla fanek długowłosych mężczyzn o ciemnym charakterze też się coś znajdzie, albowiem Sebastian Stan, czyli filmowy Bucky może zauroczyć. Widziałam, jak niektóre kobiety wręcz podskakiwały na fotelach. Nie wiem tylko czy to przez efekty specjalne czy pod wpływem jego wdzięku.

475908_2.1

8. Jeżeli komuś ciągle jest mało wrażeń to spokojnie, przez cały czas mamy do czynienia z efektami specjalnymi, które nawet na chwilę nie pozwalają, aby emocje opadły.

486051_1.1

9. A gdyby jednak Was film znudził, w co szczerze wątpię, to możecie wziąć przykład z mężczyzn poniżej i uciąć sobie drzemkę, tylko że w wygodnym, kinowym fotelu.

Captain-America-2-The-Winter-Soldier-Elevator-Scene

Back to top