Bellitkaa Blog

Uroda

Essence – Pędzel do nakładania cieni (NEW)

06/03/2012, Bellitkaa, 50 komentarzy
Ostatnio zmienili trochę asortyment szafy Essence. Doszło sporo nowych lakierów, fajne róże do policzków, pędzelki do nakładania cieni, błyszczyki. No fajnie, fajnie. Ja już oczywiście musiałam nakupić, niby niewiele ale to co mnie ciekawiło to już mam. Intensywnie testowałam przez ostatnie dni nowe pędzelki i mogę Wam już coś poopowiadać :D  Uwaga, będę kusić, także kto ma debet na koncie to nie czytać jeszcze ;)
P3060050
 Tak się prezentują nasze nowe pędzelki. Są solidnie wykonane, utrzymane w kolorystyce poprzedniego pędzla – kulki. Moim zdaniem wygląda nawet jeszcze ładniej, ponieważ nie ma ornamentu dookoła nazwy, dzięki czemu wygląda to schludniej i bardziej profesjonalnie.
P3060053
 Samo włosie jest miękkie, dobrze się nakłada cienie tym pędzlem. Myłam je już dwa razy w przeciągu kilku dni i nie zauważyłam wypadania włosia, tak samo jak w przypadku pędzla kulki.
P3060054 P3060055 P3060057
Jak widać pędzle po praniu nie zmieniły kształtu, co prawda nie używam ich od dawna, ale 2 prania już przeszły i wyglądają nadal tak jak nowe. Nic złego mi się z nimi nie stało. Fajnie nakładają cienie, pigment też mi ładnie wklepały. Co tu dużo o nich pisać no, z wyglądu solidne, wykonują swoje zadanie, nie rozeszły się w praniu ani nic. Jak za 5,99zł to nie znajdziemy lepszych pędzli :)

Ja oczywiście polecam, takich pędzelków nigdy za dużo!

A Wy macie już swoje?

Back to top