Bellitkaa Blog

Uroda

Eucerin – DermoPurifyer – peeling do cery tłustej i zanieczyszczonej

05/05/2012, Bellitkaa, 24 komentarze
Pamiętam jak miałam kryzys na swojej twarzy w postaci wielu krostek, których oczywiście chciałam się pozbyć. Szukałam kosmetyków, które pomogą mi się uporać z problemem. Takim sposobem znalazłam kilka kosmetyków, do których lubię wracać i które świetnie się sprawdzają na mojej skórze, kiedy tylko jakiś taki kryzys do mnie przychodzi. Takim sposobem odkryłam peeling do cery tłustej i zanieczyszczonej marki Eucerin. Dowiedziałam się o nim z YT dzięki Kasi – Ciasteczku. Postanowiłam kupić i to był strzał w dziesiątkę.
P3060097 P3060098P3060099
Peeling przeznaczony jest do oczyszczania cery tłustej i zanieczyszczonej. Ma konsystencję bardzo gęstą, żelową, taką trochę gumowatą wręcz. Zatopione są tam dwa rodzaje drobinek ścierających, w tym jedne te zielone, które widać na zdjęciu powyżej. Peeling ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Jest przyjemny w użytkowaniu no i wydajny. Nie trzeba go dużo, by móc oczyścić twarz.
W tym wypadku zgadzam się z obietnicami prducenta. Peeling usuwa zanieczyszczenia, odblokowuje pory i oczyszcza je. Faktycznie redukuje zaskórniki. Bardzo dobrze oczyszcza skórę dając jednoczeście uczucie świeżości i czystości zarazem. Drobinki są bardzo delikatne, nie podrażniają skóry i nie można sobie zrobić nim krzywdy, jednocześnie świetnie ścierają martwy naskórek. To nie jest typowy zdzierak. Można mieć wrażenie nawet, że drobinek jest mało, ale one świetnie sobie radzą. Jednocześnie nie wysusza skóry i nie mam uczucia ściągnięcia po jego użyciu. Twarz jest świeża, gładka, dobrze oczyszczona, zmatowiona. Taki efekt utrzymuje się jakieś dwa dni – to całkiem sporo. Ten peeling naprawdę przyczynił się w jakimś stopniu do zmniejszenia zaskórników, mniej niespodzianek wyskakuje dzięki niemu, oczywiście przy regularnym stosowaniu. Jestem z niego bardzo zadowolona i naprawdę polecam. To bardzo wydajny kosmetyk i mimo, że nie należy do najtańszych to starcza na długo i te koszty jakoś się przyzwoicie rozkładają. Musimy zapłacić za niego około 35 zł, ale efekty wynagradzają poniesione koszty ;) /W slepach internetowych dostaniemy go już za 24,20 zł/
Używałyście tego peelingu? A może macie jakichś innych swoich ulubieńców, których możecie polecić?

Back to top