Bellitkaa Blog

Uroda

Farmona Sweet Secret – kokosowy sorbet do mycia ciała

14/09/2012, Bellitkaa, 21 komentarzy
Kiedy zaproponowano mi testy kilku produktów od Farmony, długo się nie zastanawiałam. Dziękuję też z tego miejsca po raz kolejny Agencji Werner i Wspólnicy za zainteresowanie. Bardzo lubię zarówno Farmonę, jak i wszelakie pięknie pachnące kosmetyki. Pisałam już o soli do kąpieli, dzisiaj przyszedł czas na kokosowy sorbet do mycia ciała o zapachu słodkiego kokosa i bananów. Co wyszło z połączenia tych zapachów?
P7010026 P7010027 P7010028
Sorbet ma bardzo lekką, delikatną konsystencję, w której można zauważyć takie większe granulki. Dokładnie nie jestem w stanie stwierdzić, jakie one mają tam zadanie. dla mnie ciekawiej to po prostu wygląda, ale granulki w żadnym wypadki ani trochę nie peelingują. Sorbet się nie pieni tylko delikatnie rozmazuje na ciele. Oczywiście bardzo dobrze myje, nie podrażnił mnie, ani nie uczulił. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, natłuszczenia. Czy jest wydajny? To wszystko zależy od przyzwyczajeń, ja się muszę przyznać, że jestem dość rozrzutna pod tym względem. Mieści się w normie wydajności. Najfajniejszy jest w nim zapach, to klucz do sukcesu tego kosmetyku. Nie sposób mu się oprzeć, chciałoby się wprost spróbować jego smaku :) Słodki, kokosowo-bananowy, me gusta!
W ogólnym rozrachunku produkt oceniam jako dobry, dodać do tego świetną dostępność (na każdym kroku go widzę). Co do ceny, to zależy też od portfela. Kosztuje około 12zł za 225ml, wiem, że za połowę ceny można kupić coś innego, równie fajnego. Ten sorbet jednak jest całkiem miłą odmianą dla caaaałej reszty moich żeli pod prysznic.
Znacie serię Tutti Frutti? Co myślicie?

Back to top