Bellitkaa Blog

Uroda

Gdzie ta objętość, Baleo?

25/04/2014, Bellitkaa, 6 komentarzy

Czy szampon może pomóc w walce z oklapniętymi włosami? Co zrobić, kiedy chciałoby się mieć bujną, pięknie podniesioną czuprynę, a ona jak na złość nie chce słuchać? Jaka jest metoda na zwiększenie objętości włosów i czy warto wierzyć w obietnice producenta szamponu mającego trzykrotnie zwiększać objętość? Wydawało mi się, że nie ma na to sposobu i jeśli się nie użyje lakieru podczas modelowania to niestety, ale nic nie pomoże. I dobrze mi się wydawało. Przedstawiam Pures Volumen Shampoo marki Balea.

DSC_0501DSC_0504Producent oznaczył ten szampon jako kosmetyk do pielęgnacji włosów cienkich. Ma delikatnie je oczyszczać, wzmacniać, nadawać im witalności oraz zwiększać ich objętość. Zawarta formuła z kompleksem kolagenowym ma unosić włosy. Dzięki keratynie i minerałom, włosy rzekomo zwiększają swoją objętość, dzięki czemu wyglądają na gęstsze oraz pełniejsze. Włosy mają też być gładkie oraz nawilżone.

lace front wigsSzampon długo czekał na swoją premierę. Przejechał ze mną sporo kilometrów i dopiero niedawno go otworzyłam. Myślałam, że może tym razem będzie to strzał w dziesiątkę. Niestety, po raz kolejny przekonałam się, że nie ma co wierzyć w obietnice producenta. Okazało się, że ta trzykrotnie zwiększona objętość to bujda na resorach.
Trzeba jednak przyznać, że szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i jest przy tym delikatny dla nich. Widać to szczególnie wtedy, jak nie używam żadnej odżywki. Nie ma żadnych problemów z ich rozczesaniem. Wydaje mi się również, że nieco przedłuża ich świeżość. Przy tym wszystkim włosy mają ładny blask, dlatego jestem zadowolona z tego szamponu. Wkurza mnie jednak fakt, że producent podaje jakieś kosmiczne obietnice, które ani trochę nie są spełnione. Skoro kosmetyk ma wiele innych zalet to po co szukać w nim czegoś, czego nie ma? Przecież o wiele lepiej wyeksponować fakt, że jest on bez silikonów czy nadaje włosom połysk.
Oceniam go dobrze, ale etykieta jest definitywnie do zmiany.

Może Wy macie receptę na zwiększenie objętości włosów, szczególnie tych długich?

Back to top