Bellitkaa Blog

Lifestyle

Granulki zapachowe z aromatella.pl część 2

11/06/2013, Bellitkaa, 19 komentarzy
Ostatnio opowiadałam Wam o kilku zapachach granulek ze sklepu aromatella.pl, a dzisiaj przychodzę z drugą częścią i przybliżę kolejne 4 zapachy, które posiadam. W tym zestawieniu znajdą się przeróżne granulki zapachowe z aromatella.pl, typowo zimowe, jak i również na każdą porę roku.

Guardian Angel – Anioł Stróż
DSC_0008
Zapach dosyć cukierkowy, z pewnością przypadnie wszystkim dzieciom. Trochę słodki a zarazem lekki dzięki czemu nie staje się mdlący. Bardzo lubię palić go w czasie dnia, kiedy to umila mi codzienne obowiązki i różne prace domowe. Jest przyjemny i myślę, że do niego jeszcze wrócę.
Japanese Magnolia – Japońska Magnolia
DSC_0115

Zapach zdecydowanie kwiatowy z nutką egzotyki, czasami nie mam na niego ochoty, bo staje się lekko duszący przy większej ilości. Niestety, ale nie jest najtrwalszy, dosyć szybko się wypala. Momentami jednak jest niezastąpiony, kiedy mamy ochotę na domowe SPA. Potrafi stworzyć naprawdę świetny klimat, jeśli się go odpowiednio dawkuje!

Wish Upon A Star – Gwiazdka z Nieba
DSC_0014

Zapach, który jak dla mnie jest kolejnym mega odkryciem zapachowym. Idealny na święta, na każdy powszedni dzień w trakcie całego roku. Uniwersalny, nie nachalny. Pachnie jak dobre perfumy, wyczuwam w nich może troszkę jakby owoców leśnych, ogólnie zapach nie jest za słodki. Bardzo długo go czuć, mam wrażenie też, że najwolniej się spala. Taka sama ilość co zawsze wystarczyła na 2 tealighty, kiedy to inne zapachy tylko na 1. Na pewno go polecam, bo i sama chętnie do niego wrócę. Świetnie umilał mi pisanie pracy magisterskiej, która się nawet załapała na zdjęcie.


Cinnamon – Cynamon

DSC_0007

Zapach typowo jesienno-zimowy. Nie nadaje się na lato, za to jest niezastąpiony zimową porą. Bardzo otulający, rozgrzewający, sprawia wrażenie ciepła ogniska domowego. Osoby lubiące zapach cynamonu na pewno będą zadowolone, ponieważ tutaj mają go w czystej postaci. Jest dosyć intensywny, dlatego nie potrzeba go dużo, by wypełnić pokój jego ciepłą wonią.

Czy znacie któryś z tych zapachów? Ja mam teraz ochotę na jakieś typowo letnie zapachy :) W sklepie teraz są dostępne takie wersje jak na przykład: Angielski Deszcz, Mango, Frezja, Morska Bryza, Niebiański Spokój, Anielskie Sny, Bezludna Wyspa, Azyl, Błękitny Kokos, Hawajski Raj, Miłość czy Letnie Dni. Chciałoby się je mieć wszystkie :D Jak dla mnie, te granulki to absolutny hit, któremu warto się przyjrzeć.

Back to top