Bellitkaa Blog

Uroda

Harajuku Girl zawsze mile widziana! + kod rabatowy do aromatella.pl!

03/04/2013, Bellitkaa, 42 komentarze
Dzisiaj będzie bardzo kąpielowo i rozkosznie pachnąco. Wszystko to za sprawą kuli do kąpieli po brzegi naładowanej dobroczynnym masłem kakaowym oraz shea o jakże wdzięcznej nazwie Harajuku Girl. Producentem jest Bomb Cosmetics. Co istotne kosmetyk ten jest zwijany, wyciskany, formowany i dekorowany ręcznie! Dzięki temu w mojej łazience miałam unikatowy produkt, o którym chcę Wam opowiedzieć, bo i naprawdę jest o czym.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERABardzo wolno rozpuszczająca się kula, a wręcz rekordzistka! Przez 15 minut miałam radochy, ponieważ tak wolno się roztapiała uwalniając tym samym coraz więcej zapachu i olejków. Zawiera masło kakaowe i shea, dlatego na zdjęciach na powierzchni wody możecie dostrzec, że mamy jakby oleistą taflę. To właśnie dzięki temu po kąpieli z kulą nie potrzeba używać nawet żadnego balsamu. Skóra jest świetnie nawilżona, mięciutka i gładka. To wszystko dopełnia piękny zapach kwiatowy, ale jakby z nutką męskich perfum, bardzo przyjemny, sensualny i relaksujący. Dodano tam też trochę korzennych aromatów, dzięki czemu nie ma mowy o przesłodzonym zapachu.
Kosztuje tylko 11zł i można ją kupić na stronie aromatelli. Zachęcam do odwiedzania, to istna kopalnia świetnych produktów!
Niepozorna kulka, bo przecież taka malutka, a okazała się strzałem w dziesiątkę! Naprawdę nie potrzeba LUSHa i ja się o tym co chwilę przekonuję. Wierzcie mi, miłośniczce kąpielowych gadżetów, na słowo.
MAM TEŻ COŚ DLA WAS! 
Chodzi o kod rabatowy na zakupy w sklepie aromatella.pl. Jest on na wartość 5% (na cały asortyment oprócz produktów już przecenionych) i ważny do 10 kwietnia czyli przez najbliższy tydzień. Mam nadzieję, że komuś się przyda, a i chyba mi samej również :D 
 
Kod rabatowy to: Bellitkaa84134
Back to top