Bellitkaa Blog

Uroda

Hip-anema Essie czyli towarzysz moich zaręczyn

05/06/2014, Bellitkaa, 12 komentarzy

9 maja zaręczyłam się. W przepięknym otoczeniu szkockich klifów, z widokiem na ruiny zamku. To był jeden z najszczęśliwszych dni tego roku, a pewnie i mojego życia. Dostałam idealny pierścionek i tak się złożyło, że towarzyszył mi wtedy lakier do paznokci marki Essie o nazwie „hip-anema”.  Chcąc zrobić mu zdjęcia tak naprawdę bardziej chyba skupiłam się jednak nie na lakierze, a na swoim nowym pierścionku, co też widać na zdjęciach. Mam nadzieję, że wybaczycie, ale w tym całym podekscytowaniu nie udało mi się zrobić ani jednego zdjęcia, na którym nie byłoby go widać ;)

Jeśli chodzi o sam lakier to technicznie tak jak zwykle, spisuje się dobrze. Ja Essiaczki bardzo sobie chwalę, bo u mnie na paznokciach są niesamowicie trwałe, nawet, kiedy nie nałożę żadnego top coatu. Na zdjęciach widzicie dwie warstwy – standardowo tyle nakładam, aby przypadkiem nie było żadnych prześwitów.

Hip-anema zawsze będzie mi się kojarzył dobrze i przypominał i jednej z ważniejszych chwil w życiu. Nie zmienia to faktu, że jest to kolor bardzo głęboki i wyrazisty, który urzeknie wszystkie fanki czerwieni.

DSC_0091_zw

DSC_0096_zw

DSC_0098_zw

DSC_0102_zw

DSC_0119_zw

 

 

Back to top