Bellitkaa Blog

Uroda

Idealny peeling na wypad weekendowy

02/06/2013, Bellitkaa, 35 komentarzy
Czasem, kiedy wyjeżdżamy to ciężko jest nam zabrać ze sobą wszystkich kosmetyków i tylko kombinujemy, jak zabrać to co chcemy a jednocześnie upchać się w małą kosmetyczkę. Czasem się nie da wszystkiego pogodzić, ale dzisiejszy produkt, o którym co nieco napiszę jest właśnie jakby stworzony do weekendów poza domem. Małe opakowanie pozwala na zabranie go ze sobą, kiedy tylko chcemy. Mam na myśli tutaj produkt Farmony z serii Tutti Frutti o zapachu fig i daktyli.
DSC_0074
Zapach tego kosmetyku jest dosyć…kwaśny, ale absolutnie nie męczący. Kolor jak widać bardzo wesoły, ciało podczas używania wygląda jak wysmarowane kisielem. Skóra po użyciu tego kosmetyku jest bardzo gładka, miejscami może być zaczerwieniona, ale za to otrzymujemy idealnie wyczyszczone, wygładzone ciało, przygotowane pod dawkę jakiegoś masła czy balsamu. To dosyć mocny zdzierak, trzeba mu to przyznać, niestety, wykorzystano tutaj najtańszy czynnik ścierający jakim jest polietylen, trochę szkoda. Kosztuje około 5 zł za 120 ml i nie ma problemu z dostaniem go. Wydajność zależy w tym przypadku od rozrzutności, ja na całe ciało wykorzystałam go na 3 razy, dlatego uważam, że na krótkie wypady sprawdzi się idealnie.
DSC_0083
Próbowałyście tego kosmetyku? Pewnie bardziej znana jest seria Naturia z Joanny, bo jest dłużej na rynku, ale one nie są aż takimi mocnymi zawodnikami jak ten. A taki niepozorny…

Back to top