Bellitkaa Blog

Uroda

Jak brokaty to tylko z bazą peel off!

19/12/2012, Bellitkaa, 72 komentarze
Chyba niewiele z Was zna ten produkt, bo co pokazywałam brokatowe lakiery Golden Rose Jolly Jewels to psioczyłyście mi pod komentarzami, że się okropnie zmywają. Owszem, tak jest. Ale właśnie po to powstał inny produkt, dzięki któremu można w pełni cieszyć się brokatowymi paznokciami i zapomnieć o wstrętnym zmywaniu. O metodzie na jakieś sreberka, o litrach wylanego zmywacza i tony płatków kosmetycznych.
Patrzcie Moje Drogie, tak wygląda base coat z Essence, peel off. Kosztuje dyszkę a ratuje nam czas i zaoszczędza mnóstwo nerwów.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
A tutaj celem potwierdzenia, lakiery brokatowe zerwane w dwie minuty :) Czasem się oderwie cały paznokieć od razu a czasem połowa, no zależy jak się uda.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
I paznokcie też się jakoś specjalnie nie niszczą. Można dobie przetrzeć odrobinką zmywacza i już całość wygląda całkiem ładnie. Tutaj akurat został mi jeden boczek, a to dlatego, że nie domalowałam tam bazą.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Spytacie czy jestem zadowolona. Tak! I polecam to każdej z Was, która lubi brokat na paznokciach. Nie używam go do „normalnych” lakierów, bo przy standardowych to zależy mi na większej trwałości. Podczas używania bazy trzeba się liczyć z tym, że przyczepność lakieru jest mniejsza a co za tym idzie trwałość też krótsza. Mi to jednak nie przeszkadza z prostej przyczyny. Brokaty to są dla mnie lakiery jednodniowe. No nie wytrzymam dłużej z jednym kolorem brokatowym na paznokciach.

Bazę znaleźć można w szafach Essence za ok 10zł.


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • brokat na bazie peel off
Back to top