Bellitkaa Blog

Uroda

Joanna Naturia – Peeling myjący wygładzający

07/03/2012, Bellitkaa, 52 komentarze
 Lubię mieć gładkie ciało, chyba jak każda z nas, a co za tym idzie lubię peelingi i używam ich bardzo regularnie. Dzisiaj może powiem kilka słów na temat peelingów, które towarzyszą mi najczęściej. Bohaterem dnia jest peeling myjący z kiwi firmy Joanna, aczkolwiek wrzucam je wszystkie do jednego wora, bo dla mnie różnią się tylko zapachami.
P3060087 P3060088

Peelingi tej firmy uważam za bardzo udane. Nie są drogie, porządnie myją ciało, delikatnie ścierają martwy naskórek i do tego przyjemnie pachną. Nigdy nie zdarzyło mi się mieć podrażnionej skóry przez te peelingi, a używałam już wielu wersji. Każdą się zachwycam. Zapachy mają bardzo przyjemne, niektóre są bardziej chemiczne, inne wręcz wcale. Kolor samego peelingu też cieszy oko. Lubię ich opakowania, są małe, zgrabne, idealne do użytkowania zarówno w domu, jak i w podróży. 100 ml spokojnie starczy na kilka użyć. Opakowanie jest dobrze zaprojektowane, co najważniejsze jest przezroczyste, dzięki czemu widać, ile jeszcze mamy samego kosmetyku. Tubka jest miękka i nie trzeba się siłować, zatrzask za to konkretny. Nic nam się nie wyleje. Czy kupię ponownie? Och, tak. Teraz mam akurat o zapachu kiwi, ale wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne „smaki” ;)
Plusem jest także ich dostępność, widać je dosłownie wszędzie. Czasem nawet z racji ich gabarytów i niskiej ceny dorzucane są do większych zakupów w drogeriach. Zdarzyło mi się to już kilka razy :)

Polecam te peelingi każdej z Was, jeśli jeszcze ich nie znacie to ja nie wiem jak to się mogło stać ;) Ich cena bardzo się waha w zależności od sklepu (od 3 nawet do 6 zł). Czyli trzeba szukać gdzie jest tanio, bo za 6zł to możemy mieć je dwa w innym sklepie.

Do wyboru mamy:

zdouodypl

No i mamy jeszcze antycellulitowe:

Dajcie znać co o nich myślicie!

Back to top