Bellitkaa Blog

Uroda

Joko, puder brązujący Marrakech Dream dla brunetek

26/06/2012, Bellitkaa, 31 komentarzy
Kiedy pojawiła się seria Joko Marrakech Dream to niespecjalnie zwróciłam uwagę, jakoś ani mi nic nie trzeba było ani nic szczególnego też tam nie wypatrzyłam. Ale tak to właśnie jest jak się ogląda kosmetyki w internecie, że niekiedy nie dostrzega się ich tak naprawdę.
Poszłam sobie spokojnie jednego pięknego dnia do drogerii i co? No i wyszłam z bronzerem dla brunetek od Joko, oczywiście z serii od której się wzbraniałam ;) No to chodźcie na zdjęcia!
P6050016
Ale jaki wzór oni tu wyczarowali, no nie? No po prostu można się zakochać :)
P6050017 P6050019 P6050021 P6050022 P6050023 P6050024 P6050025
Bronzer jest całkowicie matowy, dobrze napigmentowany i to jego największy plus. Mam wrażenie, że na polskim rynku brakowało takiego cacka. Opakowanie plastikowe ale dość solidne, ładnie się otwiera no i nie wygląda badziewnie. Kosmetyk pachnie, nie nachalnie ale tak przyjemnie cytrusowo. Wzorek jest taki śliczny i na szczęście nie starł się po pierwszym machnięciu pędzlem i nadal cieszy oko. Odcień wpada lekko w pomarańcz, ale u mnie to się nie rzuca w oczy, bo ładnie podkreśla mi moją karnację. Oczywiście efekt na policzku można sobie stopniować i pewnie ciężko by mi było zrobić sobie nim krzywdę. Przy tym wszystkim bronzer okazuje się też dosyć trwały, pod koniec dnia lekko blednie, ale równomiernie. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to mój drugi ulubiony bronzer :) Polecam się przyjrzeć chociaż, może akurat którejś z Was też się tak spodoba jak i mi. Jest też do wyboru wersja dla blondynek, nieco delikatniejsza. Proszę się spieszyć, toż to kolekcja sezonu.

Kosztuje 28zł i jest go aż 20g! Tak, jest ogromny i można mieć kłopot z jego mobilnością, ale przynajmniej szybko to on się nie skończy.

Czujecie się skuszone?

Back to top