Bellitkaa Blog

Uroda

Kokosek na włosy od Balei

09/12/2013, Bellitkaa, 40 komentarzy
O tej odżywce to było dopiero głośno! Kupowali wszyscy jak tylko się okazało, że za śmieszne pieniądze można uzyskać całkiem przyjemny efekt na włosach. Ja miałam okazję wypróbować ten produkt dzięki Joasi, która to ma regularnie dostęp do DMu i co rusz to wykorzystuje. A i ja czasem też, stąd mam kilka kokosowych odżywek marki Balea w cenie niecałych 3 zł za sztukę. Fajnie, tym bardziej, że i ja się z kosmetykiem polubiłam.
DSC_0549DSC_0547Jak dla mnie ta odżywka ma same plusy. Jest śmiesznie tania, a spisuje się świetnie. Dosyć wydajna, choć i tak nie przyczepiłabym się, gdyby było inaczej. Nie ma problemów podczas nakładania, nie spływa z włosów, a po aplikacji mamy miękkie, sypkie i gładkie włosy. Wstępuje w nie życie, są lśniące i nie sprawiają problemów podczas rozczesywana. Nie można zapomnieć o zapachu, jest po prostu kokosowy. Jeśli ktoś nie lubi kokosa no to może mieć problem, ale cała reszta na pewno będzie zadowolona. Tym bardziej, że zapach utrzymuje się chwilę na tych włosach. Podoba mi się fakt, że odżywka nie odciąża mi włosów i nie sprawia, że się jakoś szybciej przetłuszczają.
To jedna z moich ulubionych odżywek do włosów, a przy okazji najtańsza. Moim zdaniem dorównuje niejednej masce do włosów. Dzięki Asi mam też kilka sztuk w zapasie i na pewno je ze sobą zabiorę w trakcie przeprowadzki :) Jak najbardziej polecam, a jeśli macie możliwość zakupu bezpośrednio w DMie to nie wahajcie się ani chwili.


full lace wigs
Back to top