Bellitkaa Blog

Uroda

Kokosek od Fennel

27/02/2013, Bellitkaa, 34 komentarze
Kosmetyki Fennel charakteryzują się bardzo intensywnymi i dosyć oryginalnymi zapachami, trzeba im to przyznać. Ja mam okazję testować masło do ciała, o którym już coś opowiem. Kokosowy zapach jest dosyć specyficznym aromatem, albo się go lubi albo nie. Podobnie jak wanilia. Ja niestety, po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że kokos w kosmetykach nie jest dla mnie. Niestety. Masło nie tylko pachnie ale ma też działać, więc zapraszam na recenzję.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Biorąc pod uwagę działanie produktu no to mamy nawet w porządku. Masło jest dosyć gęste, ale nie ma problemów z nakładaniem. Wchłania się szybko nie zostawiając żadnej nieprzyjemnej warstwy na ciele, a właśnie uczucie nawilżenia oraz wypielęgnowania i dopieszczenia skóry.
Zostawia również kokosowy zapach, dosyć intensywny. Ja go nie mogę znieść, ale ludziom w moim otoczeniu się podoba. Dla mnie jest to mdłe, ciężkie, szczypiące w nos. Na moje nieszczęście w tym przypadku, zapach jest bardzo intensywny i zostaje na długo. Pewnie byłabym zadowolona z tego faktu, ale jeśli byłby to jakiś owocowy bądź kwiatowy zapach.
Tutaj sprawdzamy gdzie je można kupić, wybieramy dogodne dla siebie miejsce i już :) Trzeba zapłacić za nie 29 zł. Nie jest to ani dużo ani też mało, taka średnia półka.
Ja go nie kupię, ponieważ nie podoba mi się zapach i nie skuszę się więcej na kokoska. Inne wersje zapachowe na pewno bardziej trafiłyby przez nos do mojego serca.
Dziewczyny czy lubicie kokosowy zapach w kosmetykach?

Back to top