Bellitkaa Blog

Lifestyle

Kolorowanka Niezwykła Polska – wyjątkowa pamiątka + KONKURS!

20/07/2016, Bellitkaa, 18 komentarzy
kolorowanka niezwykla polska jako piękna pamiątka

W dniu dzisiejszym swoją premierę ma kolorowanka Niezwykła Polska. Jest to pierwsza dwujęzyczna kolorowanka, która może stać się wspaniałą wersją pamiątki z Polski dla obcokrajowców. Mam też dla Was niespodziankę, wytrwajcie ze mną do samego końca!

Kolorowanka Niezwykła Polska

Zatrzymaj się na Rynku Jeżyckim w Poznaniu, wypij kawę na krakowskim Kazimierzu, zajrzyj do malowniczego Miasta Tkaczy w Zgierzu i poznaj historię osady obronnej w Biskupinie. Wejdź na Śnieżkę, odpocznij w bieszczadzkiej Chatce Puchatka, załóż tradycyjny strój łowicki i podejrzyj żubra w Puszczy Białowieskiej. Poznaj kultowy bar Siekierezada w Cisnej oraz nowoczesne Muzeum Słoików w Warszawie, poimprezuj na Przystanku Woodstock i… zrelaksuj się na jednej z nadbałtyckich plaż.

 

Wydanie – co znajdziemy w środku?

Wydawnictwo SQN wydało kolorowankę w formacie 23*27cm liczącą 96 stron, na których znajduje się aż 80 różnych obrazów do pokolorowania. Na końcu znajdziemy opis do każdego miejsca w dwóch językach – polskim oraz angielskim. Krótkie historie dają zarys co każdy obrazek przedstawia. Niektóre z nich to totalne nowości również dla mnie, Muzeum Słoików Świata totalnie mnie zaskoczyło swoim istnieniem! Na samym końcu znajdują się też podpowiedzi kolorowania. Można z nich skorzystać, jeśli się nie ma pomysłu na daną kolorowankę. Ja czasem lubię podejrzeć jak dany obraz może wyglądać, ale świetnie koloruje mi się również „z głowy”. Lubię ufać swojej wyobraźni, dlatego na pierwszy rzut do pokolorowania wybrałam sobie obrazek z Przystankiem Woodstock, aby móc poszaleć kolorami. Akurat tutaj szaleństwo jest wskazane!

Obrazki są bardzo zróżnicowane – od kościołów, przez piękną przyrodę i miejsca widokowe czy pomniki aż po same bociany, pociągi i samochody. Nie sposób się szybko nudzić. Papier nie jest idealnie biały, ale nie zmienia nam kolorów. Jest też dość gruby, żadne mazaki mi nie przebiły na drugą stronę, co często jest problemem. Dzięki swojemu rozmiarowi mieści się w klasycznych podstawkach do malowania. Ja takiej używam, dlatego to dość ważne dla mnie.

Kolorowankę Niezwykła Polska można kupić tutaj, a jej koszt to 24,90 zł. Można tam też podejrzeć więcej obrazków ze środka.

Kolorowanka Niezwykla Polska czyli idealna pamiątka z wakacji w Polsce.

kolorowanka-niezwykla-polska-srodek

kolorowanka-niezwykla-polska-idea

kolorowanka niezwykla polska czy warto ją kupić?

kolorowanka-niezwykla-polska-zdjecia

kolorowanka-niezwykla-polska-incredible-poland

kolorowanka-niezwykla-polska-miejsca

kolorowanka niezwykla polska jak wyglada w srodku?

kolorowanka-niezwykla-polska-opisy

kolorowanka-niezwykla-polska-podpowiedzi

kolorowanka-niezwykla-polska-jako-pamiatka

kolorowanka niezwykla polskakolorowanka niezwykla polska pokolorowane obrazki

kolorowanka-niezwykla-polska-gdzie-kupic

kolorowanka-niezwykla-polska-cena

kolorowanka-niezwykla-polska-pokolorowana

 

Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie.
Stanisław Jachowicz

 

A na koniec mam dla Was KONKURS!

Dzięki uprzejmości wydawnictwa SQN do rozdania mam 2 egzemplarze kolorowanki „Niezwykła Polska”. Konkurs organizuję równolegle na blogu, jak i na moim FanPage’u na Facebook’u. Aby nikt nie był pokrzywdzony to jedna kolorowanka poleci do osoby, która zostawi komentarz na blogu, a druga do tej z Facebooka.

Jeśli zatem chcesz wziąć udział w konkursie to zostaw mi proszę komentarz, w którym polecisz mi jakieś zwykłe-niezwykłe miejsce do odwiedzenia w Polsce :) Możesz wkleić jego zdjęcie czy polecić ten konkurs znajomym, ale nie jest to warunek konieczny. Po prostu chętnie pooglądam piękne miejsca!

Konkurs trwa dwa tygodnie, do 3-go sierpnia. Później w ciągu tygodnia pod tym postem oraz na FanPage’u ogłoszę wyniki!

Powodzenia!

WYNIKI!

Kolorowanki zgarniają Agnieszka Przystupa, która zgłosiła się na Facebooku oraz BecomingBeauty, która skomentowała na blogu. Dziewczyny, podajcie mi proszę swoje adresy do 5 dni!

13724010_1287133067993410_5248049540321548074_o

 

Back to top