Bellitkaa Blog

Lifestyle

Kolorowanki dla dorosłych moim HITEM!

02/06/2016, Bellitkaa, 23 komentarze

Ostatnio bardzo modną rzeczą są kolorowanki dla dorosłych. Wiele osób, w tym ja, zostało tym oczarowane. Jak tu nie spędzić wieczoru z kolorowanką i kredkami? Jest to łatwy sposób na odstresowanie się, ale też pobudzenie swojej wyobraźni. Bo to, że jedna osoba widzi kolorowankę w taki sposób, nie znaczy, że my musimy pokolorować coś tak samo! Ba, rzadko się zdarza, że znajdziemy dwa tak samo pokolorowane obrazy przez dwie różne osoby. I to jest w tym wszystkim chyba najfajniejsze.

Kolorowanki dla dorosłych

Ja jakiś czas temu zaopatrzyłam się w swój zestaw startowy, w którym mam trochę kredek, kilka kolorowanek i tak spędzam swój wolny czas. Kiedy nie chce mi się wychodzić do kina, kiedy nie mam ochoty iść gdzieś do znajomych to rozkładam swoje zabawki, mój mąż bierze pada do ręki, odpala swoja ulubiona grę i tak spędzamy na spokojnie czas w domu. I wiecie co? To zawsze są jedne z fajniejszych wieczorów. Bo mamy czas na rozmowę, bo robimy to co lubimy i jesteśmy odprężeni.

Kolorowanki dla dorosłych

Okazuje się, że moja kolekcja kolorowanek od czasu zrobienia nawet tych zdjęć dosyć się rozrosła, ja coraz chętniej łapię za kredki. Dołączyłam też do bardzo przyjaznej fejsbukowej grupy, gdzie dziewczyny chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami czy informacjami o super ofertach na około-kolorowankowe rzeczy ;) To właśnie dzięki nim mogę poznawać wiele rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Kiedy byłam dzieckiem nieszczególnie lubiłam kolorować, jakieś tam kredki zawsze miałam, ale jak człowiek jest takim beztalenciem, że ledwo prostą kreskę rysuje, no to wiadomo, że pasji z tego nie będzie. Otóż po kilkunastu latach okazało się, że kreski nadal krzywe rysuję, ale za to pokolorować coś potrafię. A nawet jak nie potrafię to mam chociaż z tego wielką frajdę. No i o to wszystko w tym chodzi.

Kolorowanki dla dorosłych

Ja się nie doszukuję tutaj jakichś ukrytych teorii jak to kolorowanki rozwijają i jak pozytywnie wpływają na to czy tamto. Traktuję to jako swoją rozrywkę, jak każdą inną. Jeden lubi układać puzzle, grać na konsoli, czytać książki czy oglądać „Klan”, a ja lubię sobie czasem pokolorować. I bardzo się cieszę, że przyszła moda na kolorowanki, że ten cały biznes tak szybko się kręci, bo mam coraz więcej pięknych kolorowanek na swojej liście „do kupienia” i miło spędzam czas.

Dajcie znać, czy tez lubicie kolorować, a może wręcz przeciwnie? Uważacie, że jak kolorowanki to tylko dla dzieci? Chętnie też się dowiem, na jaką kolorowankę warto mi zapolować :)

kolorowanki dla dorosłych


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • kolorowanki dla dorosłych blog
Back to top