Bellitkaa Blog

Konkurs

Konkurs z Astor – dwa zestawy nagród do zgarnięcia!

04/06/2014, Bellitkaa, 20 komentarzy
Dzisiaj chciałabym zaprosić Was na konkurs, w którym do wygrania są 2 zestawy nagród. Każdy zestaw zawiera maskarę Seduction Code oraz lakier do paznokci Astor Quickn’ Go 45 Seconds.

konkurs AstorŻeby wziąć udział w konkursie musisz:

1. Zostać obserwatorem mojego bloga według wymagań w regulaminie poniżej.

2. W komentarzu pod tym postem podać swoje imię/nick, napisać przy pomocy czego obserwujesz bloga i dokończyć zdanie: „Mój pomysł na kobiecy, idealny dzień to…”

Osoby, które najbardziej kreatywnie dokończą zdanie, otrzymają zestawy kosmetyków – lakier do paznokci Astor Quickn’ Go 45 Seconds oraz tusz do rzęs Seduction Code. Wygrywają 2 osoby.


REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.bellitkaa.com.
2. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub osoby, posiadające zgodę opiekuna.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź w komentarzu pod tym postem na pytanie konkursowe „Mój pomysł na kobiecy, idealny dzień to…” oraz subskrypcja bloga www.bellitkaa.com przy pomocy obserwacji GFC, Google+, Facebooka, Bloglovina, Twittera bądź subskrypcji mailowej. Do odpowiedzi należy dopisać, pod jakim nickiem i gdzie się śledzi bloga.
4. Zwycięzcami zostaną dwie osoby, które udzielą najciekawszej, najzabawniejszej lub najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga Bellitkaa na podstawie subiektywnej oceny wg punktu 4 regulaminu.
6. Konkurs trwa od 4.06. do  25.06.2014 do północy;
7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu.
8. Nagrody wysyła sponsor nagród (COTY Polska Sp. z o.o.),  tylko na terenie Polski.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się za pośrednictwem adresu e-mail, wskazanym w formularzu (nie jest on publikowany na blogu), niezwłocznie po ogłoszeniu wyników.
10. Zwycięzca musi wskazać adres do wysyłki w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników, w przeciwnym wypadku wybiorę innego zwycięzcę.
11. Akceptacja niniejszego Regulaminu wiąże się ze zgodną na przesłanie danych adresowych do sponsora.
12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


Zapraszam do zabawy!

Back to top