Bellitkaa Blog

Uroda

Krem pod oczy Decubal

10/06/2013, Bellitkaa, 17 komentarzy
Mając 25 lat to już chyba wypada trochę bardziej pomyśleć o okolicach oczu i zadbać i kondycję skóry w tym miejscu. Niestety młodość nie wieczność i im wcześniej tym lepiej. Ja już używałam wcześniej kilku produktów pod oczy, a to żele, a to delikatne kremy. Jakichś spektakularnych efektów nigdy nie widziałam, ale to chyba nie ma się co dziwić skoro większych problemów też nie miałam. Właściwie to nie mam nadal. Jedyną moją zmorą są sińce w kącikach oczu, co zazwyczaj staram się zakrywać korektorem i nie wiem czy mam wierzyć w obietnice producentów jeśli chodzi o zmniejszenie tego. Ucieszyłam się, kiedy w ogromnej paczce od Decubal znalazł się również ujędrniający i pielęgnujący krem pod oczy.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAKrem jest zamknięty w małej, solidnie wykonanej tubce. Prostota opakowania wraz z pompką jest ogromnym atutem tego produktu. 15 ml kremu w cenie około 32 zł to nie jest jakaś ogromna cena za tego typu kosmetyk – o ile działa.
Jest to krem lekki, który poprawnie nawilża. Niestety jak dla mnie nie robi nic więcej. Nie zauważyłam obiecywanej przez producenta regeneracji czy też ujędrnienia. Krem ten można stosować na dzień i nie musimy się martwić, że coś nam się na nim zroluje. Począwszy od podkładu, skończywszy na korektorach różnych marek. Krem ten bardzo szybko się wchłania, co również zaliczam do jego wielkich zalet.
Ogólnie rzecz biorąc – przeciętniak. Jeżeli szukasz w nim czegoś więcej niż standardowego nawilżenia to się zawiedziesz. Ja chciałabym, aby kosmetyk choć trochę rozjaśniał skórę pod oczami, likwidował opuchnięcia, choć w minimalnym stopniu redukował cienie pod oczami a tutaj niestety tego zabrakło. Przyjemnie się używało tego produktu, ale nie wrócę do niego i z pewnością nie polecę starszym koleżankom, a jedynie dziewczynom młodym, które nie mają żadnych problemów w okolicach oczu i chcą jedynie uzyskać nawilżenie. Tym razem nie jestem zadowolona z Decubala.
A Wy? Wiele z Was używało/używa tego produktu, jak Wasze odczucia?

Back to top