Bellitkaa Blog

Uroda

Lakier hybrydowy Victoria Vynn – Forever Crimson 024

28/10/2016, Bellitkaa, 18 komentarzy

We wrześniu byłam na spotkaniu blogerek w Rzeszowie i tam dostałam zestaw do manicure hybrydowego marki Victoria Vynn. Baza, top, dwa kolory i zmywacz przeznaczony tylko dla tych lakierów. Trochę odczekałam, aż nabiorę ochoty na ten ciemny, głęboki, czerwony kolor i stało się. Dzisiaj przychodzę z moją opinią na temat tych produktów.

Pierwsze wrażenia

Moje pierwsze wrażenie na temat tych lakierów były bardzo pozytywne. Buteleczki zgrabne, charakterne takie. Podoba mi się, że na zakrętkach lakierów do paznokci mamy przedstawiony wyraźnie kolor, jaki znajduje się w środku, jest to fajne i bardzo pomocne, kiedy ma się sporą kolekcję lakierów. Pędzelki są tu sporo krótsze niż u Semilaca, którego zazwyczaj używam. Podchodziłam do tego trochę jak pies do jeża, jednak okazało się, że nie miałam żadnych problemów z aplikacją i wszystko wyszło naprawdę ładnie.

victoria vynn hybrydy

victoria vynn lakiery

dsc08871_wm

Odcień Forever Crimson

Idealny odcień na jesień. Głęboki, czerwony w stronę wina. Pięknie wyglądający na długich paznokciach.

forever crimson 024

dsc08873_wm

top

dsc08870_wm

dsc08878_wm

dsc08881_wm

dsc08890_wm

dsc08892_wm

idealny manicure

Mam jeszcze jeden odcień

Typowo letni. No piękny, pastelowy. Już nie mogę się go doczekać, aż przyjdzie mi ochota na taki kolor, bo póki co jesień pochłonęła mnie całkowicie. Oko cieszą mi wszelkiej maści szarości, czerwienie, granaty. Dlatego Powdery Rose będzie musiał poczekać na swoją kolej, a kiedy już ten dzień nadejdzie, to pokażę go na paznokciach. Póki co uchylam kawałek buteleczki.

powdery rose 005

dsc08884_wm

Czy mi się podoba?

Zarówno sposób aplikacji czy konsystencja bazy i topu Victoria Vynn mi odpowiada. Nie podoba mi się jednak fakt, że top nie zabezpieczył mi aż tak końcówek paznokci jak to zwykle mam z Semilac i po kilku dniach miałam już te końcówki nieco starte. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Przygotowywałam płytkę paznokcia tak jak zwykle, więc nieco jestem zawiedziona. Do koloru jednak nie mam żadnych większych zastrzeżeń. Uważam, że jest ładny, pięknie kremowy, łatwo się z nim pracowało. Do pełnego, takiego udanego krycia potrzebowałam dwóch warstw. Chętnie przyjrzałabym się innym kolorom z tej marki, jednak swojego Semilacowego topu na Victoria Vynn nie zamienię. Chciałabym, aby dopracowali formułę, bo potencjał jest.

dsc08887_wm

Dajcie mi znać, czy znacie te lakiery i jeśli tak, to jakim kolorom mam się ewentualnie przyjrzeć.

Back to top