Bellitkaa Blog

Uroda

Lekkie rozczarowanie o zapachu delicji

06/01/2013, Bellitkaa, 42 komentarze
Jako, że peelingi bardzo lubię i nie wyobrażam sobie kąpieli bez tego typu kosmetyków to schodzą mi jak woda. Najbardziej lubię, jak peeling jest zdzierakiem. A jak jeszcze do tego ładnie pachnie, no to jest więcej niż pewne, że go polubię. Dziś będzie o kosmetyku Perfecta ExtraSlim – Gruboziarnisty peeling – masaż do ciała antycellulitowy. Łaaaa, jaka nazwa, aż za długa.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Wygładzająco-ujędrniający peeling-masaż pod prysznic, zwiększa skuteczność preparatów antycelluitowych oraz modelująco-wyszczuplających PERFECTA Extra Slim.
DZIAŁANIE:
-wspomaga walkę z uporczywym cellulitem
-wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę
-złuszcza obumarłe komórki
-masaż poprawia ukrwienie skóry
-zwiększa skuteczność preparatów antycellulitowych oraz modelująco-wyszczuplających Extra Slim
STOSOWANIE:
Rozprowadzić peeling na zwilżonej skórze całego ciała, a następnie okrężnymi ruchami wykonać masaż. Dokładnie spłukać, wysuszyć skórę, a następnie nałożyć jeden z preparatów Extra Slim.
EFEKTY:
Idealnie gładka skóra, przygotowana na efektywne wchłanianie składników aktywnych.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dosyć lejąca konsystencja sprawia wrażenie, że produkt ucieknie pomiędzy palcami. Na wilgotnym ciele z takiego jakby kisielu tworzy się kremowa konsystencja z mniejszymi i większymi drobinami. Większe, jakby cukrowe są ostrzejsze a drobinki kawy delikatniejsze.
Zapach boski, no pomarańczowe delicje. Ja tam nie wyczuwam ani krzty kawy a właśnie czekoladę wraz z pomarańczami. Zapach ładny, nie na tyle intensywny, by drażnił. Wszystko ze smakiem. Nie zostaje na ciele za długo. Po użyciu tego peelingu zostaje dziwna warstwa, niekoniecznie miła, dlatego peeling długo trzeba spłukiwać, by się tego pozbyć. Nie działa to oczywiście na plus.
Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ nie jest mocnym zdzierakiem takim jakie lubię najbardziej. Fanki delikatnego peelingu będą bardziej zadowolone, ja jednak spodziewałam się czegoś więcej. W połączeniu działania z tą nieprzyjemną warstwą na skórze po jego użyciu okazuje się, że nie mam ochoty go więcej kupić. Wydajność średnia, tak jak przy żelu do mycia ciała. Jak dla mnie nie wart jest ok 15zł, w tej cenie mogę upolować sobie coś lepszego.

Back to top